ORA Warszawa

Kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy poszukuje osoby na stanowisko Junior Associate w zespole prawa pracy.

Zakres obowiązków:

  • doradzanie klientom w zakresie prawa pracy
  • przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązaniem i rozwiązaniem
    stosunku pracy
  • przeprowadzanie zwolnień grupowych i indywidualnych
  • analiza obowiązujących u pracodawców wewnętrznych przepisów prawa pracy
  • obsługa prawna związana z zatrudnianiem cudzoziemców
  • doradztwo w sporach z pracownikami i reprezentacja klientów w sporach
  • współpraca z prawnikami zespołu prawa pracy przy realizacji innych bieżących projektów dla klientów oraz w zakresie inicjatyw marketingowych

Wymagania:

  • 1-2 rok aplikacji radcowskiej lub adwokackiej
  • 2-3 lata doświadczenia w doradztwie w zakresie prawa pracy
  • mile widziane doświadczenie w doradztwie dla pracodawców (lokalnych firm
    i międzynarodowych korporacji) zdobyte w kancelarii prawnej
  • biegła znajomość języka angielskiego z uwzględnieniem terminologii prawniczej
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, interpersonalne i organizacyjne

Oferujemy:

  • stabilną pracę w renomowanej kancelarii od wielu lat docenianej w najbardziej prestiżowych polskich i zagranicznych rankingach
  • budowanie doświadczenia w doradztwie przy projektach dla międzynarodowych klientów z różnych sektorów
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zatrudnienie na podstawie umowy o współpracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • przyjazną atmosferę i koleżeńskie relacje dalekie od środowiska korporacyjnego
  • możliwość pracy hybrydowej

Jak aplikować?

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego przez formularz dostępny na stronie www.laszczuk.pl w zakładce Kariera.  Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia 2024 r.

Uprzejmie informujemy, że nawiążemy kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia bardzo dziękujemy.

O kancelarii

Łaszczuk i Wspólnicy to renomowana polska kancelaria, od niemal 35 lat świadcząca kompleksowe usługi prawne dla zagranicznych i polskich przedsiębiorstw. Pozycję rynkową kancelarii od lat potwierdzają prestiżowe rankingi prawnicze, m.in. Chambers Global, Chambers Europe, Legal 500 czy ranking Rzeczpospolitej, które stawiają ją w jednym rzędzie z międzynarodowymi lub największymi polskimi kancelariami.

Kancelaria mieści się w centrum Warszawy.

Więcej na www.laszczuk.pl

Post wygasa: 29.05.2024