Program Partnerski Izby Adwokackiej w Warszawie – zniżki, specjalne oferty, oferty preferencyjne, partnerzy

Specjalnie dla adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie przygotowaliśmy program partnerski, uprawniające poszczególnych członków Izby do szeregu zniżek oraz rabatów na usługi i towary.

Warunki korzystania ze zniżek oraz oferty poszczególnych usługodawców znajdziecie Państwo poniżej.

Regulamin programu partnerskiego jest dostępny pod poniższym linkiem.

Komisja Praktyki Adwokackiej czeka na wszelkie Państwa sugestie dotyczące jej prac, w szczególności co do partnerów, z którymi warto nawiązać kontakt, oraz zaprasza do udziału w pracach Komisji. Prosimy o przesyłanie wszelkich pytań, uwag i sugestii do Komisji na adres e-mail: kpa@ora-warszawa.com.pl.

IT / Rozwiązania do zarządzania kancelarią

MecenasIT

Rabat 10% od cen cennikowych dla wszystkich członków Izby Warszawskiej

Dla adwokatów którzy ukończyli aplikację w 2015 r. lub później:

• możliwość korzystania z programu Mecenas.iT w wersji Basic za 30 zł netto/za jednego użytkownika przez pierwsze 12 miesięcy
  • dodatkowy rabat 10% na obsługę informatyczną kancelarii w okresie pierwszych 12 miesięcy od dnia podpisania umowy

www: www.mecenasit.pl

Rabat 10% od cen cennikowych dla wszystkich członków Izby Warszawskiej

Dla adwokatów, w ciągu pierwszego roku od dokonania wpisu na listę adwokatów Izby Warszawskiej 50% rabat na korzystanie z aplikacji*

* Całkowity rabat nie może wynosić więcej niż 50% ceny apikacji.

Szczegółowe oferty można uzyskać po kliknięciu w logotypy powyżej

W przypadku pytań lub wątpliwości związanych z korzystaniem z powyższych rozwiązań prosimy o kontakt na adres mailowy kpa@ora-warszawa.com.pl.

www: www.sprawy24.pl

Styl / Wyposażenie kancelarii

Villeroy&Boch

Villeroy&Boch – specjalne oferty na zestawy porcelany oraz wyroby ze szkła, które mogą przydać się w biurze (lub w domu) oraz stała zniżka 10% (oferta wraz z kodem rabatowym w załączeniu; więcej informacji na stronie: https://www.villeroyb2b.pl/).

www: www.villeroy-boch.pl

15% zniżki na wszystkie usługi poligraficzne, w tym projekty, wydruki, oprawy, pieczątki, wizytówki, a także pakowanie, przesyłanie.

www: www.facebook.com/MBE.Mokotow

Spotkania / Miejsca

Klub SPATiF

Rabat: 15%

Otwarty w nowej odsłonie Klub SPATiF zaprasza członków Izby Adwokackiej w Warszawie w swoje  progi.  Klub  łączy  funkcje  restauracyjne  i  barowe. W  ramach  sąsiedzkiej  współpracy  Klub proponuje  15%  zniżkę  dla  wszystkich adwokatów i aplikantów zrzeszonych w Izbie. Rezerwacji można dokonywać telefonicznie lub mailowo. Szczegółowa oferta w załączeniu.

www: https://www.facebook.com/klubspatif/

adres: Aleje Ujazdowskie 45, Warszawa, obok siedziby ORA

godziny otwarcia: codziennie od 12.00 do 23.00, czwartek i piątek do 05.00, sobota do 24.00

www: www.klubspatif.pl

Restauracja RUSIKO

Rabat: 10%.

W przypadku imprez i wydarzeń zamkniętych istnieje możliwość uzyskania dodatkowych indywidualnych zniżek.

adres: Aleje Ujazdowskie 22, Warszawa, naprzeciwko siedziby ORA

godziny otwarcia: wtorek – niedziela: 12.00 – 23.00,  poniedziałek – nieczynne

rezerwacje i kontakt: +48 22 629 06 28, rezerwacje@rusiko.pl, przy składaniu rezerwacji prośba o podanie numeru kontaktowego.

www: www.rusiko.pl

Styl / Akcesoria

Rabat: 20%

Ręcznie robiona biżuteria (szczegółowa oferta w załączeniu).

Adresy salonów: https://www.lewanowicz.com/pages/272/kontakt

www: www.lewanowicz.com