ORA Warszawa

Kancelaria Prawnicza Wspólnicy. Malecha Krzemiński Noga nawiąże współpracę z aplikantem dedykowanym do działu upadłościowo-restrukturyzacyjnego

Kancelaria Prawnicza Wspólnicy. Malecha Krzemiński Noga nawiąże współpracę z

aplikantem dedykowanym do działu upadłościowo-restrukturyzacyjnego

Wymagania:

  • znajomość prawa upadłościowego oraz procedur związanych z postępowaniami upadłościowymi konsumentów,

  • wysokie zdolności komunikacyjne, zarówno w mowie, jak i w piśmie, w szczególności w kontakcie z wierzycielami oraz osobami, wobec których ogłoszono upadłość,

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji i organizacji pracy – każdorazowo pod nadzorem syndyka prowadzącego postępowanie.

Obowiązki:

  • prowadzenie postępowań upadłościowych konsumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,

  • przygotowywanie wszelkiej dokumentacji związanej z postępowaniami upadłościowymi, w tym wniosków, uzasadnień, opinii itp.,

  • analizy i research prawny dla zagadnień i problemów pojawiających się w prowadzonych postępowaniach upadłościowych,

  • współpraca z innymi członkami zespołu syndyka oraz organami sądowymi i wierzycielami.

Oferujemy:

  • stabilną możliwość współpracy w oparciu o umowę o praktyki absolwenckie/współpracy/BTB,

  • możliwość zdobywania cennego doświadczenia w obszarze postępowań upadłościowych konsumentów,

  • pracę w dynamicznym środowisku z profesjonalnym zespołem,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • szkolenia z zakresu prawa upadłościowego oraz warsztaty z prowadzenia spraw w Krajowym Rejestrze Zadłużonych (KRZ).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: rekrutacja@wmkn.pl

Miejsce pracy: Warszawa – Śródmieście, al. J.Ch. Szucha 8

Post wygasa: 29.05.2024