Rozpoczęcie zapisów na Jubileuszowy X Bal Aplikantów Adwokackich

Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie oraz Samorząd Aplikantów Adwokackich Izby Adwokackiej w Warszawie serdecznie zapraszają do udziału w Jubileuszowym X Karnawałowym Balu Aplikantów Adwokackich. Bal odbędzie się w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego (wejście przez dziedziniec) w Warszawie w sobotę, dn. 8 lutego 2020 r. o godz. 20:00 (wejście od 19:00).

Cena biletów wynosi:

170 zł – dla aplikantów adwokackich z Izby warszawskiej. Cena uwzględnia dofinansowanie ze środków Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie*

330 zł – dla aplikantów z innych Izb, adwokatów oraz osób towarzyszących.

*Liczba biletów z dofinansowaniem ograniczona jest do 500 miejsc. Po przekroczeniu powyższego limitu będzie możliwości kupienia biletu w cenie 330 zł. Decydować będzie kolejność wpłat. Dofinansowanie zostanie przyznane aplikantom, którzy nie zalegają z opłatą za szkolenie lub składkami.

Serdecznie zapraszamy do udziału wraz z osobami towarzyszącymi. W puli biletów pełnopłatnych jest 250 miejsc.

W cenę wliczony jest zimny i ciepły bufet przygotowany przez Kręgliccy Restauracje i Catering (napoje, wino oraz drinki na bazie wódki JA Baczewski), relacja fotograficzna, szatnia, palarnia, ochrona oraz punkt medyczny.

Zgłoszenia:

Aby wziąć udział w Balu należy wypełnić formularz: https://forms.gle/FDAWY9GabR29Agrj8

Formularz należy wypełnić oddzielnie dla aplikanta/adwokata i oddzielnie dla osoby towarzyszącej.

W odpowiedzi na przesłane zgłoszenie każdy otrzyma e-maila z danymi do płatności.

Tylko dokonanie płatności we wskazanym terminie oznacza dokonanie rezerwacji biletu.

Rezygnacja z zakupionych biletów nie będzie możliwa.

Partnerem merytorycznym Balu i Fundatorem nagród w „Turnieju Wiedzy Aplikanta” jest Wydawnictwo C.H. Beck

Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie zachęca do składania ofert sponsoringu. Oferty można składać do dn. 15 stycznia 2020 r.  Więcej informacji na stronie ORA:

Jubileuszowy Dziesiąty Karnawałowy Bal Aplikantów Adwokackich – możliwość sponsoringu

Informacje organizacyjne:

Wejście na Bal odbywać się będzie na podstawie listy gości oraz za okazaniem legitymacji aplikanta/adwokata albo dowodu osobistego w przypadku osób towarzyszących.

Wejście główne – przez Bramę Zegarową, znajdujące się od strony Placu Zamkowego otwarte będzie od godz. 19.00.

Dress code: obowiązują stroje wieczorowe.

Program Balu:

19:00 Otwarcie bramy Zamku

19:00-20:30 Koncert kwartetu jazzowego

20:30-21:00 Oficjalne otwarcie Balu

21:00-21:30 Finał Turnieju Wiedzy Aplikanta

23:00-23:15 Koncert

21:15-04:30 Zabawa taneczna przy muzyce DJ Kuba Król

W przypadku pytań dotyczących Balu Aplikantów prosimy o kontakt drogą mailową: BalAplikantow2020@gmail.com

Serdecznie zapraszamy!

Komitet Organizacyjny Balu: