Szkolenie stacjonarne – Jak radzić sobie z emocjami własnymi i klienta w sprawach z udziałem dzieci – 10.12.2022 r.

Sekcja Prawa Dziecka przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie serdecznie zaprasza na wykład pt. Jak radzić sobie z emocjami własnymi i klienta w sprawach z udziałem dzieci

Prelegentka : Justyna Guziałek

Szkolenie odbędzie się 10 grudnia 2022 r. (sobota) w godz. 10.00 – 16.00 warsztat stacjonarny – siedziba Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, sala im. H. Krajewskiego (1 piętro)

Aby wziąć udział w szkoleniu uprzejmie prosimy o wysłanie maila na adres: sekcjaprawdziecka@ora-warszawa.com.pl

Limit miejsc na szkolenie jest ograniczony. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Uczestnicy otrzymają 6 punktów szkoleniowych za udział w spotkaniu.

Cel szkolenia:

Celem warsztatu będzie uświadomienie sobie jak wiele dobrych doświadczeń można wynieść z trudnych sytuacji zawodowych. W życiu zawodowym niezwykle często spotykamy się z własnymi emocjami – emocje są wpisane w nasze życie. Niemalże na każdym kroku stajemy w obliczu sytuacji, w których jesteśmy zmuszeni do podejmowania decyzji i dokonywania wyborów. W życiu doświadczamy ważnych relacji, pełnionych ról, pewnych nastawień i przekonań o świecie i o sobie, planów, marzeń, zachowań, miejsc. Warsztat będzie okazją do tego by wykorzystywać minione i obecne doświadczenia zawodowe do wydobywania, poszerzania oraz wzmacniania osobistych umiejętności, kompetencji i sił poprzez spożytkowanie inteligencji emocjonalnej.

Prowadząca:

Justyna Guziałek – psycholog rodziny, certyfikowany psychoterapeuta, absolwentka studium podyplomowego Socjoterapii przy Uniwersytecie Warszawskim, 4- letnich studiów podyplomowych przy Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie „Profesjonalna Szkoła Psychoterapii”. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w pracy jako psycholog w różnych instytucjach i placówkach. Od 2002 roku prowadzi prywatną praktykę psychoterapeutyczną, ma doświadczenie w pracy z grupami DDA (Dorosłe Dzieci Alkoholików), jest autorką wielu szkoleń i warsztatów z zakresu rozwoju osobistego i psychoterapii. Specjalizuje się w psychoterapii osób z zaburzeniami psychosomatycznymi oraz psychoterapią osób DDA/DDD oraz pomocy w kryzysach. Wraz z dr Marleną Kossakowską prowadziła badania nad efektywnością interwencji pozytywnych stosowanych w psychoterapii. Od 2013 roku prowadzi warsztaty dla studentów psychologii pozytywnej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie, w Poznaniu i we Wrocławiu.

 

Serdecznie zapraszamy!

Prezydium Sekcji Praw Dziecka

adw. Monika Horna-Cieślak

apl. adw. Joanna Repeć

adw. Karolina Marszałek

adw. Klaudia Judzewicz

adw. Katarzyna Łukasiewicz

adw. Witold Sancewicz