29.11.2022 / Wiadomości

Nie zdałeś egzaminu na aplikację? Odbierz dokumenty do 3 lutego 2023 roku!

Szanowni Państwo, w związku z zakończeniem postępowania związanego z egzaminem wstępnym na aplikację adwokacką w roku 2022 r. i w latach poprzednich, informuję – osoby, które uzyskały negatywny wynik postępowania kwalifikacyjnego – o konieczności odbioru złożonych oryginałów dokumentów:

1. dyplomu ukończenia studiów wyższych,
  2. odpisu skróconego aktu małżeństwa,
  3. zdjęć,
  4. innych dokumentów (jeżeli były złożone w oryginale).

Zawiadamiam, że w przypadku składania wniosku o dopuszczenie do egzaminu na aplikacje adwokacką w 2023 r., i w kolejnych latach, nie będzie możliwości „przełożenia” z akt archiwalnych dokumentów tam pozostawionych i – przy składaniu wniosku – wymagany będzie komplet dokumentów.

Proszę o odbiór oryginałów dokumentów nie później niż do dnia 03 lutego 2023 r.

Informuję, że dokumenty nie będą wysyłane pocztą. Można je odebrać wyłącznie osobiście lub za pośrednictwem osoby umocowanej  na podstawie pełnomocnictwa (wymagany oryginał pełnomocnictwa, lub kopia pełnomocnictwa w formie pisemnej poświadczona za zgodność z oryginałem przez notariusza),

W celu ustalenia terminu odbioru dokumentów należy wysłać zapytanie na adres: mateusz.torbicz@ora-warszawa.com.pl

adw. Jakub Jacyna

Sekretarz Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie