30.07.2020 / Sport

XLII Mistrzostwa Polski Adwokatów w Tenisie

Komitet Organizacyjny XLII Mistrzostw Polski Adwokatów w Tenisie, Pomorska Izba Adwokacka w Gdańsku oraz Komisja Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki NRA zapraszają adwokatów i aplikantów adwokackich do udziału w XLII Mistrzostwach Polski w Tenisie, które zostaną rozegrane w dniach 4– 6 września 2020 roku w Gdyni na kortach Klubu Tenisowego ARKA przy ul. Ejsmonda 3.

Zgłoszenia

Zgłoszenia należy dokonywać na formularzu zgłoszeniowym w terminie do dnia 20 sierpnia 2020 roku na adres: Pomorska Izba Adwokacka w Gdańsku, ul. Chlebnicka 48/51, 80-830 Gdańsk, adres e-mailowy: ora@adwokatura.gdansk.pl lub faxem na numer 58 305 10 79.

Formularze zgłoszeniowe i szczegółowe informacje dostępne są również na stronie internetowej Izby pod adresem: www.adwokatura.gdańsk.pl

Wpisowe

Adwokaci (450 zł)

Aplikanci adwokaccy (300 zł)

Osoby towarzyszące uczestniczące w imprezach Mistrzostw (250 zł)

Uczestnicy turnieju gości (350 zł)

Wpisowe należy uiścić przelewem na rachunek bankowy Pomorskiej Izby Adwokackiej nr 03 1020 1811 0000 0202 0261 4279 z dopiskiem „XLII Mistrzostwa Polski Adwokatów” w terminie do dnia 20 sierpnia 2020 roku (w tytule przelewu prosimy o podanie imienia i nazwiska osób, których przelew dotyczy).

Zakwaterowanie:

Hotel Nadmorski (odległość od kortów 40 m) 81-409 Gdynia, ul. Ejsmonda 2, tel. 58 667 77 77, e-mail: hotel@nadmorski.plwww.nadmorski.pl

Hotel Dom Marynarza (odległość od kortów 400 m) 81-406 Gdynia, al. Marszałka Piłsudskiego 1, tel. 58 622 00 25, e-mail: hotel@dommarynarza.plwww.dommarynarza.pl

Hotel Różany Gaj (odległość od kortów 1 km) 81-376 Gdynia,ul. Józefa Korzeniowskiego 19 D, tel. 58 719 55 55, e-mail: recepcja@rozanygaj.plwww.rozanygaj.pl

Hotel Jakubowy (odległość od kortów ok. 3 km) 81-348 Gdynia,ul. Jana z Kolna 2,  tel. 58 717 68 68, e-mail: recepcja@jakubowyhotel.plwww.jakubowyhotel.pl

OFERTY HOTELI

Zasady rozgrywek

Mistrzostwa zostaną rozegrane w oparciu o zasady opisane w Regulaminie Turniejowym Polskiego Związku Tenisowego zamieszczonym na stronie internetowej Związku. Mistrzostwa będą rozgrywane na kortach ziemnych, w następujących kategoriach:

A/ Panie:

• kategoria open
  • gra podwójna

B/ Panowie:

• kategoria open
  • kategoria 40 – 50 lat
  • kategoria 50 – 60 lat
  • kategoria + 60 lat
  • gra podwójna (suma wieku obu uczestników musi wynosić co najmniej 80 lat)

C/ kategorie dodatkowe:

• turniej mixt w kategorii open (panie i panowie)
  • turniej pocieszenia dla mężczyzn i kobiet (gra pojedyncza)
  • turniej gości (przedstawiciele pozostałych zawodów prawniczych)
  • turniej VIP – ów (dla sponsorów i patronów medialnych Mistrzostw)

Organizator może podjąć decyzję o odwołaniu lub połączeniu niektórych kategorii w zależności od liczby zgłoszeń uczestników. Zawodnik w ciągu jednego dnia w razie potrzeby zobowiązany jest rozegrać dwa mecze singlowe oraz jeden mecz w turnieju mixt lub deblowym albo jeden mecz singlowy i dwa mecze deblowe lub w turnieju mixt. Powyższy zapis nie dotyczy osób grających w turnieju pocieszenia. Każdy z uczestników biorących udział w zawodach winien złożyć oświadczenie o braku przeciwwskazań medycznych do gry w tenisa oraz ubezpieczyć się we własnym zakresie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Organizatorzy nie dokonują ubezpieczenia uczestników Mistrzostw oraz osób towarzyszących.

W programie Mistrzostw przewidziany jest bankiet w Budynku Klubowym Klubu Tenisowego „ARKA” oraz oficjalne zakończenie Mistrzostw z wręczeniem nagród połączone z degustacją dań kuchni tajskiej

W sprawie ewentualnych pytań prosimy o kontakt z adw. Januszem Kruczkiem tel. 601 623 532, e-mail sekretariat@kancelaria-kruczek.pl

Serdecznie zapraszamy w imieniu Komitetu Organizacyjnego:

Przewodniczący:

adw. Dariusz Strzelecki