26.05.2023 /

Kancelaria Prof. Marek Wierzbowski i Partnerzy

Kancelaria Prof. Marek Wierzbowski i Partnerzy – Adwokaci i Radcowie Prawni z siedzibą w Warszawie nawiąże współpracę z prawnikiem posiadającym doświadczenie w obsłudze prawnej z zakresu prawa nieruchomości, projektów inwestycyjno-budowlanych oraz ochrony środowiska.

Opis stanowiska:

  • współpraca przy bieżącej obsłudze prawnej klientów kancelarii w obszarze prawa nieruchomości, projektów inwestycyjno-budowlanych i ich finansowania oraz ochrony środowiska,
  • współpraca przy obsłudze prawnej projektów nieruchomościowych na wszystkich etapach od nabycia nieruchomości do zakończenia projektu i jego ewentualnej komercjalizacji (w tym prowadzenie badań due diligence, sporządzanie umów dotyczących obrotu nieruchomościami, kontraktów budowlanych, umów kredytowych, umów najmu/dzierżawy wraz z udziałem w negocjacjach tych umów),
  • reprezentacja klientów kancelarii przed sądami i organami administracji w sprawach dotyczących nieruchomości oraz w sprawach dotyczących projektów inwestycyjno-budowlanych (w tym w sprawach dot. decyzji środowiskowych, decyzji o warunkach zabudowy, pozwoleń na budowę etc.),
  • sporządzanie opinii prawnych dotyczących zagadnień, o których mowa powyżej.

Wymagania:

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze samodzielnego świadczenia usług doradztwa prawnego w obszarach nieruchomości, budownictwa (z uwzględnieniem problematyki kontraktów budowlanych) i ochrony środowiska,
  • samodzielność działania, inicjatywa oraz umiejętność ustalania priorytetów,
  • dyspozycyjność w wymiarze odpowiadającym pełnemu etatowi,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • posiadanie tytułu adwokata będzie dodatkowym atutem, przy czym nie jest to warunek konieczny.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do poziomu doświadczenia i kompetencji,
  • współpracę w zgranym zespole doświadczonych specjalistów, przy ciekawych i złożonych, często interdyscyplinarnych projektach,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • dobrą atmosferę pracy,
  • dogodną lokalizację biura (bezpośrednio przy stacji metra Politechnika).

Aplikację (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: w.jacyno@wierzbowski.com w tytule wpisując „PRAWNIK.NIERUCHOMOŚCI: Imię i Nazwisko”. Prosimy o zawarcie w dokumentach klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych dla celów procesu rekrutacji.

Administratorem danych jest Kancelaria Prof. Marek Wierzbowski i Partnerzy – Adwokaci i Radcowie Prawni z siedzibą w Warszawie, ul. Mokotowska 15A lok. 17, 00-640 Warszawa (dalej „Kancelaria”). Podanie danych jest dobrowolne, są one wykorzystywane dla celów rekrutacji prowadzonych przez Kancelarię, na podstawie zgody Kandydata (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Istnieje możliwość cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Dane przechowywane są do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu. Każdemu przysługuje prawo skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych.