04.08.2023 /

Kancelaria adwokacka Wojciecha Drapały nawiąże współpracę z adwokatem, aplikantem adwokackim lub radcą prawnym

Kancelaria adwokacka Wojciecha Drapały nawiąże współpracę z adwokatem, aplikantem adwokackim lub radcą prawnym w zakresie sporów sądowych z zakładami ubezpieczeń i bezpośrednimi sprawcami deliktów (szkody na osobie i szkody rzeczowe).

Wymagamy doświadczenia zawodowego w wymienionym obszarze prawnym.  

Zakładany model współpracy to głównie praca zdalna, w zakresie przygotowywania pozwów i innych pism procesowych, w orientacyjnym wymiarze 1-2 dni tygodniowo. Istnieje możliwość rozszerzenia współpracy w razie jej rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: kancelaria@wdrapala.pl

Więcej o kancelarii:

www.odszkodowaniezocblog.pl

Prosimy o umieszczenie klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez adwokata Wojciecha Drapałę prowadzącego kancelarię adwokacką w Warszawie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, CV i innych nadesłanych dokumentach rekrutacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.”

Administratorem danych osobowych jest adwokat Wojciech Drapała, prowadzący kancelarię adwokacką w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne, ale potrzebne do ocena kwalifikacji kandydata do pracy w kancelarii na stanowisku prawnika i wyboru odpowiedniej osoby lub odpowiednich osób. Przetwarzanie danych odbywa się na podstawie wyrażonej zgody do czasu jej wycofania lub w przypadku wyrażenia zgody jedynie na udział w konkretnym procesie rekrutacji, do jego zakończenia. Zgoda na przetwarzanie danych może zostać cofnięta w dowolnym czasie, nie wpływa to jednak na przetwarzanie, które miało miejsce do jej wycofania. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia oraz ograniczenia przetwarzania przez administratora, a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez administratora oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Kontakt z administratorem danych jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail: kancelaria@wdrapala.pl.