04.08.2023 /

Gabinety w kancelarii prawnej do wynajęcia

 

Gabinety w kancelarii prawnej położonej w świetnej lokalizacji przy skrzyżowaniu Al. Solidarności i Al. Jana Pawła II, tuż przy Sądzie Okręgowym. Lokal przystosowany do prowadzenia praktyki adwokackiej/radcy prawnego, wykończony w wysokim standardzie, położony w zadbanej kamiennicy.

 

 

Do Państwa dyspozycji – obsługa sekretarska, tj. przyjmowanie poczty, ew. umawianie klientów,Wi-Fi, drukarka, sala konferencyjna, zaplecze socjalne wraz z aneksem kuchennym i lodówką, sanitariat, recepcja, poczekalnia. Gabinety są w pełni wyposażone i umeblowane.

W cenie wynajęcia wszystkie udogodnienia opisane powyżej oraz indywidualny gabinet w wymiarze 35 godzin miesięcznie (możliwość zwiększenia liczby godzin za niewielką dopłatą). Każdy z użytkowników „on-line” decyduje o godzinach praktyki, ponieważ każdy posiada własny klucz do kancelarii praktyka może być wykonywana w dowolnych dniach i godzinach w zależności od potrzeb. Istnieje możliwość zorganizowania mobilnego biura (adres kancelarii, przyjmowanie korespondencji).

Całkowita opłata to 500 zł miesięcznie.

Pytania proszę kierować pod adres mailowy andrzejchmura@gmail.com,chmuralex@gmail.com lub telefon 693 385 550. Zdjęcia kancelarii można obejrzeć na stronie internetowej WWW.lexspot.pl .

Adw. Andrzej Chmura