ORA Warszawa
14.10.2022 / Oferty zatrudnienia

Spółka partnerska: Adwokaci Michalski Popławska i Partnerzy poszukuje do współpracy na pełen etat aplikanta/aplikantki I lub II roku aplikacji adwokackiej.

Od kandydatów oczekujemy:

– co najmniej rocznego doświadczenia w pracy w kancelarii adwokackiej lub radcowskiej, ewentualnie w dziale prawnym spółki;

– znajomości przepisów prawa cywilnego oraz procedury cywilnej;

– zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków;

– samodzielności;

– umiejętności formułowania wypowiedzi pisemnych i wywodu prawnego;

– znajomości języka angielskiego.

Zadania jakie czekają naszego nowego pracownika:

– bieżąca obsługa prawna klientów kancelarii pod nadzorem pracodawcy;

– sporządzanie projektów pism procesowych i opinii prawnych;

– zastępstwo procesowe adwokatów/partnerów spółki;

– śledzenie procesów legislacyjnych na bieżąco.

Oferujemy:

– wynagrodzenie zależne od stażu i umiejętności;

– możliwość objęcia patronatem;

– biuro w zielonej okolicy niedaleko centrum Warszawy;

– możliwość dynamicznego rozwoju w zakresie wszechstronnej obsługi podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz krótkiego listu motywacyjnego (w formie maila) a nadto informacji o możliwym czasie podjęcia pracy na adres: katarzyna.poplawska@adwokatura.pl

W tytule wiadomości należy wpisać: Rekrutacja.

Post wygasa: 12.11.2022