ORA Warszawa
14.10.2022 / Oferty zatrudnienia

Kancelaria Graś i Wspólnicy sp.k. poszukuje do współpracy prawnika, aplikanta adwokackiego

Kancelaria Graś i Wspólnicy oferuje kompleksową obsługę prawną dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych dostosowaną do złożonych i dynamicznie zmieniających się warunków rynkowych. Doradzamy i wspieramy Klientów we wszystkich fazach postępowań karnych, administracyjnych, cywilnych, gospodarczych, podatkowych, nieruchomościowych, rodzinnych, restrukturyzacyjnych i upadłościowych.

Zakres obowiązków:
 Kancelaria, wychodząc na przeciw oczekiwaniom Kandydatów, proponuje rozwój w wielu dziedzinach prawa stad swoją aplikacje możesz składać zarówno do działów: prawa handlowego i upadłościowego, karnego, administracyjnego, cywilnego, procesowego jak i działu nowych technologii, ochrony danych osobowych.
 doradztwo w sprawach cywilnych, gospodarczych, administracyjnych,
 sporządzanie umów,
 sporządzanie analiz i opinii prawnych z różnych dziedzin prawa,
 zastępstwo procesowe przed sądami powszechnymi i administracyjnymi na terenie całej Polski,
 prowadzenie postępowań, w tym zastępstwo procesowe oraz sporządzanie pism procesowych.

Wymagania:
 status aplikanta adwokackiego,
 wykształcenie prawnicze magisterskie,
 bardzo dobra znajomość prawa cywilnego,
 dodatkowym atutem będzie doświadczenie w prawie ochrony danych osobowych (RODO) oraz whistleblowingu
 doświadczenie w pracy w kancelarii lub jako prawnik wewnętrzny będzie dodatkowym atutem
 znajomość LEX lub Legalis
 bardzo dobra organizacja czasu pracy,
 komunikatywność,
 zdolność do podejmowania samodzielnych decyzji oraz działania pod presją czasu.

Oferujemy:
 zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy z uwzględnieniem zajęć na aplikacji
 rozwój zawodowy pod okiem doświadczonych praktyków,
 możliwość objęcia patronatem,
 udział w ciekawych projektach z różnych dziedzin prawa,
 dużą samodzielność w działaniu,
 dobrą lokalizację – 3 minuty od metra Marymont,
 owocowe wtorki,
 przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole oraz spotkania integracyjne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:
m.grosicki@kglegal.pl

Z góry dziękujemy za nadesłane zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Administratorem Danych Osobowych jest Graś i Wspólnicy sp. k., ul. Bieniewicka 26, 01-632 Warszawa (NIP: 5252531455). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia danego procesu rekrutacyjnego oraz w przypadku wyrażenia zgody, na przyszłe cele rekrutacyjne. W każdej chwili możliwe jest wycofanie tej zgody. Cofnięcie zgody nie będzie miało wpływu na przetwarzanie, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Kontakt z Administratorem danych możliwy jest przez e-mail: biuro@kglegal.pl.