Wydarzenia ORA

Kancelaria GESSEL poszukuje Kandydatki / Kandydata na stanowisko Associate w zespole prawa rynku kapitałowego

Miejsca pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • bieżące wsparcie zespołu w realizowanych projektach m. in. przy prowadzeniu badań prawnych, opracowywaniu dokumentacji korporacyjnej oraz transakcyjnej, w tym prospektu, memorandum informacyjnego, umów dotyczących zbywania instrumentów finansowych i pozostałej typowej dokumentacji w transakcjach na papierach wartościowych na rynku kapitałowym
  • doradztwo prawne przy bieżącej obsłudze korporacyjnej spółek handlowych, w tym spółek publicznych, firm inwestycyjnych, banków inwestycyjnych, udział w posiedzeniach organów spółek oraz doradztwo
    w zakresie wymogów regulacyjnych podmiotów nadzorowanych przez KNF
  • bieżące wsparcie przy wypełnianiu obowiązków regulacyjnych, w tym obowiązków informacyjnych na rynku regulowanym GPW lub ASO GPW emitentów oraz inwestorów
  • doradztwo w zakresie prawa handlowego oraz cywilnego, przygotowanie i negocjowanie umów w obrocie handlowym oraz dokumentacji finansowania i zabezpieczeń
  • bieżący kontakt z klientami oraz stronami i uczestnikami transakcji, w tym udział w spotkaniach oraz negocjacjach

Nasze wymagania:

  • co najmniej rok doświadczenia w obsłudze prawnej spółek akcyjnych (w szczególności publicznych)
  • bardzo dobra znajomość prawa handlowego, prawa rynku kapitałowego oraz prawa cywilnego
  • status aplikanta adwokackiego lub radcowskiego (I lub II rok)
  • doświadczenie w pracy nad prospektami oraz pozostałą dokumentacją ofertową na rynku kapitałowym będzie dodatkowym atutem
  • biegła znajomość języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej
  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu, terminowość i zaangażowanie w powierzone zadania
  • chęć rozwoju w obszarze prawa rynku kapitałowego oraz prawa handlowego

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki współpracy (pakiet świadczeń pozapłacowych: prywatna opieka medyczna oraz dofinansowanie do karty typu multisport, komfortowe środowisko pracy – w tym doskonałą lokalizację biura)
  • możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności zawodowych pod kierunkiem ekspertów
  • wspólną pracę w przyjaznym zespole, wsparcie doświadczonych prawników
  • pracę dla czołowych klientów polskich oraz zagranicznych

Aplikacje wraz z następującą klauzulą:

„Potwierdzam zapoznanie się z dostępną na stronie gessel.pl informacją dotyczącą zasad przetwarzania danych osobowych w związku z prowadzoną rekrutacją. Zgłaszając moją kandydaturę wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.p. (dawniej: Gessel, Koziorowski sp.k.) w związku z przesłanymi przeze mnie dokumentami aplikacyjnymi na potrzeby udziału w procesie rekrutacji na określonych tam zasadach.”

[OPCJONALNIE]: „Wyrażam dodatkową, odrębną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.p. (dawniej: Gessel, Koziorowski sp.k.) na potrzeby dalszych rekrutacji w przyszłości”

prosimy składać na adres: praca@gessel.pl

z adnotacją: ASSOCIATE W ZESPOLE PRAWA RYNKU KAPITAŁOWEGO