ORA Warszawa

Kancelaria Adwokacka Tomasz Kapliński TKLEGAL w Warszawie, specjalizująca się w świadczeniu usług prawnych w zakresie doradztwa prawnego spółkom, przedsiębiorcom oraz podmiotom pozarządowym (NGO), prowadzenia spraw cywilnych, arbitrażowych oraz postępowań karnych poszukuje do stałej współpracy aplikanta adwokackiego lub radcowskiego II lub III roku.

Miejsce pracy: Warszawa

Forma zatrudnienia: stała współpraca na podstawie umowy zlecenia lub B2B (umowa współpracy – faktura)

Zadania:

  • bieżąca obsługa prawna klientów (szeroko pojęte prawo cywilne i gospodarcze),
  • udział w rozprawach przed sądami powszechnymi,
  • sporządzanie pism procesowych oraz opinii prawnych.

Oczekiwania:

  • biegła znajomość prawa cywilnego i handlowego,
  • biegła znajomość procedury cywilnej,
  • bardzo wysoki stopień umiejętności jasnego i logicznego formułowania myśli,
  • dobra lub bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji z CV drogą e-mailową na adres: rekrutacja@tklegal.pl

Na zgłoszenia czekamy do 26 kwietnia 2024 roku.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest Kancelaria Adwokacka Tomasz Kapliński TKLEGAL
(adres: T. Czackiego 19 lok. 6, 00-043 Warszawa). Podanie danych jest dobrowolne. Dane są wykorzystywane dla celów rekrutacji prowadzonych przez Kancelarię Adwokacką Tomasz Kapliński TKLEGAL, na podstawie zgody lub na żądanie Kandydata (art. 6 ust. 1 lit. a oraz lit. f RODO). Istnieje możliwość cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Dane przechowywane są do momentu cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu. Każdemu przysługuje prawo skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych. Pytania dot. dziedziny prywatności w Kancelarii Adwokackiej Tomasz Kapliński TKLEGAL prosimy kierować pod adres:
rekrutacja@tklegal.pl

Post wygasa: 29.05.2024