Ponad 550 kandydatów na aplikantów adwokackich w Warszawie złoży uroczyste ślubowanie
23.06.2022 / Oferty zatrudnienia

Kancelaria Adwokacka adw. Michał Wawrykiewicz szuka aplikantki adwokackiej lub aplikanta adwokackiego

Dołącz do Zespołu!

Szukamy aplikantki adwokackiej lub aplikanta adwokackiego

Jeżeli zależy Ci na pogłębianiu wiedzy i rozwijaniu swoich kompetencji, dołącz do naszego zespołu.

Do Twoich głównych zadań będzie należało:

• bieżąca współpraca przy obsłudze postępowań cywilnych, administracyjnych oraz karnych;
  • praca nad skargami oraz pismami procesowymi do ETPCz i TSUE;
  • zastępstwo procesowe przed sądami powszechnymi i administracyjnymi;
  • samodzielne przygotowywanie projektów pism procesowych, projektów umów i opinii prawnych, pod nadzorem adwokata prowadzącego sprawę;
  • kontakt z Klientami, udział w spotkaniach;
  • kontakt z sądami, trybunałami, urzędami i instytucjami;
  • kontrola terminowości czynności w poszczególnych sprawach prowadzonych przez Kancelarię.

Wymagania:

• wykształcenie prawnicze oraz status aplikanta adwokackiego;
  • umiejętność analitycznego podejścia do rozwiązywanych problemów prawnych, terminowe wykonywanie powierzonych zadań, dokładność oraz dbałość o jakość wykonywanych prac;
  • zdolności do samodzielnego działania, pracy pod presją czasu i nad kilkoma projektami jednocześnie;
  • dyspozycyjność i zaangażowanie;
  • dobra znajomość języka angielskiego.

• możliwość realizacji pasji zawodowych i naukowych w miłej, koleżeńskiej atmosferze;
  • praca przy obsłudze unikatowych projektów prawnych i postępowań strategicznych przed polskimi sądami i europejskimi trybunałami;
  • udział w strategicznych projektach dla krajowych i zagranicznych klientów,
  • możliwość zdobywania szerokiego doświadczenia i wiedzy wraz z możliwością objęcia patronatem przez adwokata.

CV prosimy przesyłać do dnia 30 lipca 2022 r. na adres: kancelaria@wawrykiewicz.pl.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Kancelarię Adwokacką Adwokat Michał Wawrykiewicz (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”