Turniej Wiedzy Aplikanta
23.09.2021 / Oferty zatrudnienia

Aplikant Radcowski/Adwokacki

Opis stanowiska:

  • Pomoc w prowadzeniu procesów sądowych, głównie sprawy gospodarcze, w tym sporządzanie pozwów i innych pism procesowych, uczestnictwo w rozprawach sądowych pod kierunkiem adwokata lub radcy prawnego,
  • przygotowywanie, weryfikowanie i negocjowanie umów,
  • kompleksowe doradztwo prawne w szczególności w zakresie prawa telekomunikacyjnego, prawa energetycznego, prawo hazardowe, prawo o szkolnictwie wyższym

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość prawa procesowego,
  • bardzo dobra ogólna znajomość przepisów prawa materialnego, dodatkowym atutem będzie znajomość prawa o szkolnictwie wyższym, prawa telekomunikacyjnego, prawa energetycznego, prawa hazardowego
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego
  • status aplikanta radcowskiego/adwokackiego
  • duża samodzielność i odpowiedzialność,
  • umiejętność kreatywnego myślenia,
  • wysoka kultura osobista, dobre umiejętności interpersonalne,
  • Dyspozycyjność (praca w wymiarze pełnego etatu)
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych w doświadczonym zespole,
  • zatrudnienie na zasadzie samozatrudnienia
  • miłą atmosferę pracy.

Dodatkowe informacje:

  • Warunkiem koniecznym rozpatrzenia aplikacji będzie określenie oczekiwań finansowych w kwocie netto tj. bez podatku VAT,
  • Proszę o wskazanie przybliżonego terminu rozpoczęcia współpracy ze Spółką.
  • Miejsce pracy: Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów KMiW s.c. Warszawa Praga Południe
  • CV prosimy wysyłać na adres: sekretariat@kancelariakmiw.pl , temat: Aplikant
  • Prosimy o umieszczenie w CV odpowiednich klauzul umożliwiających przeprowadzenie procesu rekrutacji