28.11.2018 /

„Wolność serca” – wieczór autorski z adw. Michał Kalata – członkiem naszej izby

Komisja Wizerunku i Komunikacji przy ORA w Warszawie serdecznie zaprasza na wieczór autorski z adw. Michał Kalata – członkiem naszej izby. Wieczór odbędzie się 12 grudnia br. o godzinie 18.00 w sali im. H. Krajewskiego w siedzibie ORA w Warszawie. Wstęp wolny.

Michał Kalata jest adwokatem, członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie i absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się w prawie własności intelektualnej, nowych technologii i ochrony danych osobowych. Prowadzi bloga prawniczego oraz stronę społeczności Road to Miracles w serwisie Facebook.

„Wolność serca” powstała, aby wskazać drogę do pełni życia poza utartymi schematami, postawą materialistyczną i konsumpcyjnym stylem życia. Jest to unikalny przewodnik dla ludzi poszukujących autentycznych, ponadczasowych wartości we współczesnym świecie promującym postawy, które mogą dać człowiekowi chwilowe zadowolenie, ale nie trwałe szczęście.

Odpowiedzią, którą proponuje autor, jest odnalezienie prawdziwych wartości u ich źródła, to jest we własnym sercu, by następnie wnieść je do świata.

Michał Kalata zebrał w książce najważniejsze informacje na temat bogactwa zasobów duchowych, takich jak wolność, pokora, odwaga, wiara, radość, wdzięczność i miłość. Są to dary, które otrzymał każdy człowiek, za darmo i w nieograniczonych ilościach. Kiedy decydujemy się korzystać z nich na co dzień, wzbogacamy swe życie, zaczynamy lepiej służyć innym i możemy spodziewać się prawdziwych cudów. Autor podaje wiele praktycznych porad, jak to zrobić.

Pomysł na napisanie książki o najważniejszych w życiu człowieka wartościach to owoc podróży do włoskiego miasteczka Monte Sant’Angelo, która okazała się także podróżą wewnątrz siebie.

„Wolność serca” to również pierwsza książka polskiego adwokata na temat uniwersalnych wartości i rozwoju duchowego.

„Uważam, że człowiek powinien dzielić się tym, co odkrył w życiu najcenniejszego. Dlatego właśnie powstała moja książka „Wolność serca”, która tak naprawdę jest podróżą od wolności do miłości” – Michał Kalata