Zajęcia fakultatywne dla aplikantów i aplikantek: „WYSTĄPIENIA PUBLICZNE DLA PRAWNIKÓW”

Szanowni Państwo,

Aplikantko, Aplikancie, zapraszamy na kolejny cykl wykładów fakultatywnych dla aplikantek i aplikantów, organizowanych przez Dział Szkolenia Aplikantów.Wykładowca: Tomasz Racki

Termin: 25 listopada 2023 r. godz. 9.oo – konkurs zgłoszeń (na miala otrzymaliście Państwo ankietę rejestracyjną „kto pierwszy ten lepszy”)

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Aplikantów, (Samorząd Aplikantów Adwokackich Izby Adwokackiej w Warszawie) Dział Szkolenia Aplikantów Adwokackich ORA w Warszawie zaprasza Państwa na zajęcia fakultatywne w dniu 25 listopada 2023 r. (sobota) w formie stacjonarnej dotyczące tematyki wystąpień publicznych. Będziecie Państwo mieli możliwość poszerzenia swoich umiejętności związanych z szerokorozumianą retoryką oraz public speaking, które prowadzone będą przez trenera wystąpień publicznych oraz legal soft skills i jednocześnie aplikanta naszej Izby – Pana Tomasza Rackiego i odbywać się będą w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie w Al. Ujazdowskich 49.
👌👌 Ze względów na ograniczona liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń!
👌👌„Kto pierwszy – ten lepszy!” W związku z tym otrzymaliście Państwo na maila link do konkursowej ankiety rejestracyjnej.
👌👌 Czas na rejestrację macie Państwo do środy 22 listopada 2023 r. do godz. 23:59.
👌👌Serdecznie zachęcamy do udziału i powodzenia!