XII Karnawałowy Bal Aplikantów Adwokackich – ruszają zgłoszenia!

Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie, Samorząd Aplikantów Adwokackich Izby Adwokackiej w Warszawie oraz Komitet Organizacyjny serdecznie zapraszają na XII Karnawałowy Bal Aplikantów Adwokackich!

Bal odbędzie się w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie w sobotę, 10 lutego 2024 r., o godz. 20:00 (wejście możliwe będzie od godz. 19:00 poprzez bramę Wieży Zegarowej od strony Placu Zamkowego).

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Balu wraz z osobami towarzyszącymi!

Zachęcamy do udziału także aplikantki i aplikantów innych Izb, jak również koleżanki adwokatki i kolegów adwokatów!

CENY BILETÓW

• 250 zł * – dla aplikantów adwokackich Izby Adwokackiej w Warszawie, których udział w wydarzeniu jest dofinansowany ze środków Izby – warunkiem uzyskania dofinansowania jest brak zaległości w płatności składek członkowskich lub opłat za szkolenie (600 miejsc)
• 480 zł – dla pozostałych osób, niebędących aplikantami adwokackimi Izby Adwokackiej w Warszawie i nieobjętych dofinansowaniem ze środków Izby (300 miejsc)

* Po przekroczeniu powyższego limitu będzie możliwość zakupu biletów wstępu w cenie 480 zł – pod warunkiem, że pula biletów pełnopłatnych nie zostanie wyczerpana – decyduje kolejność wpłat!

W cenę wliczony jest zimny i ciepły bufet przygotowany przez renomowaną firmę Kręgliccy Restauracje i Catering, open bar (softy, wino oraz drinki na bazie wódki premium), oprawa muzyczna, relacja fotograficzna, szatnia, palarnia, ochrona oraz punkt medyczny.

Informujemy, że zarówno osoby towarzyszące nieposiadające statusu aplikanta adwokackiego Izby Adwokackiej w Warszawie, aplikanci innych izb adwokackich, adwokaci płacą pełną cenę za bilet.

ZGŁOSZENIA

Aby wziąć udział w Balu, należy wypełnić formularz, do którego link znajduje się poniżej:

Link: https://forms.gle/7eW8R4qGMyipDjQu8

Formularz należy wypełnić oddzielnie dla każdego aplikanta/adwokata oraz oddzielnie dla osoby towarzyszącej.
W odpowiedzi na przesłane zgłoszenie otrzymają Państwo e-mail z danymi do płatności. Tylko dokonanie płatności we wskazanym terminie oznacza rezerwację biletu i daje gwarancję uczestnictwa. Z uwagi na szerokie zainteresowanie udziałem w Balu, zastrzegamy, że liczba miejsc jest ograniczona, zaś o rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłat.

Zwrot opłaty w przypadku rezygnacji z już zakupionych biletów nie będzie możliwy.

TURNIEJ WIEDZY APLIKANTA

Samorząd Aplikantów oraz Komitet Organizacyjny Balu zapraszają również do udziału w kolejnej edycji Turnieju Wiedzy Aplikanta, którego Finał zostanie rozstrzygnięty właśnie podczas XII Karnawałowego Balu Aplikantów Adwokackich.

Dla wszystkich sześciu finalistów i finalistek Turnieju zostały zarezerwowane bilety w gwarantowanej cenie 250 zł. Nagrody w postaci zestawów komentarzy ufunduje Wydawnictwo C.H. Beck.

Eliminacje do Finału Turnieju odbędą się w dniu 30 stycznia 2024 r. (wtorek), o godz. 18:00 w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej, przy Al. Ujazdowskich 49). Zaznaczamy, że udział w Eliminacjach jest podstawą do usprawiedliwienia nieobecności na zajęciach.

Udział w Turnieju mogą wziąć aplikantki i aplikanci adwokaccy (wpisani w dniu Eliminacji i Turnieju na listę aplikantów) ze wszystkich Izb adwokackich w Polsce, występując w drużynach dwuosobowych. W Turnieju może wziąć udział maksymalnie 15 drużyn.

Pytania konkursowe będą obejmować przedmioty objęte programem szkolenia aplikantów adwokackich. Szczegółowe zasady, zgłoszenia oraz regulamin Turnieju przedstawione zostaną w następnym komunikacie.

PARTNER MERYTORYCZNY

Partnerem merytorycznym XII Karnawałowego Balu Aplikantów Adwokackich oraz Turnieju Wiedzy Aplikanta jest Wydawnictwo C.H. Beck

SPONSORING

Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie zachęca do składania ofert sponsoringu. Oferty można składać do dn. 16 stycznia 2024 r.  Więcej informacji na stronie ORA [link do ogłoszenia o sponsoringu]

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Wejście na Bal odbywać się będzie wyłącznie na podstawie ustalonej listy gości oraz za okazaniem legitymacji aplikanta/adwokata albo dowodu osobistego w przypadku osób towarzyszących. Wejście główne – przez Bramę Wieży Zegarowej, znajdujące się od strony Placu Zamkowego, otwarte będzie dla Gości od godz. 19.00.

Dress code: obowiązują stroje wieczorowe.

Program Balu:

19:00 Otwarcie bram Zamku
19:00-20:30 Występ saksofonisty
20:30-21:00 Oficjalne otwarcie Balu
21:00-21:30 Finał Turnieju Wiedzy Aplikanta
23:00-23:15 Koncert talentów izbowych
21:15-04:00 Zabawa taneczna przy muzyce DJ Kuby Króla
W przypadku pytań dotyczących Balu Aplikantów prosimy o kontakt drogą mailową: BalAplikantow2024@gmail.com

Serdecznie zapraszamy!

Komitet Organizacyjny Balu

Komisja Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu
przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie

Samorząd Aplikantów Izby Adwokackiej w Warszawie