04.01.2024 / Sport

X Ogólnopolskie Mistrzostwa Lekarzy i Prawników w Szachach

Komitet Organizacyjny zaprasza na X Ogólnopolskie Mistrzostwa Lekarzy i Prawników w Szachach, które odbędą się w dn. 19-21 stycznia 2024 r.

Organizatorami Mistrzostw są Okręgowa Izba Lekarska w Lublinie oraz Stowarzyszenie Szachistów SZACHPOL w Łukowie we współpracy i współfinansowaniu Naczelnej Izby Lekarskiej oraz Krajowa Rady Radców Prawnych.

Zakwaterowanie przewidziane jest w Domu Architekta przy ul. Rynek 20 w Kazimierzu Dolnym.

Wpisowe wynosi 120 zł do każdego turnieju. Udział w kolacji w dn. 20 stycznia br. jest dodatkowo płatny: 150 zł – dla lekarzy i prawników, którzy opłacili opłatę startową oraz 250 zł – dla osób, które nie opłacały opłaty startowe.

Szczegółowe informacje dotyczące Mistrzostw, kosztów zakwaterowania oraz formularz są dostępne [TUTAJ – linki do wszystkich dokumentów].

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
r.pr. Piotr Piwowarczyk