VII Gonitwa o Puchar Adwokatury Polskiej 🗓

Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie adw. Mikołaj Pietrzak wraz z Przewodniczącym Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki przy Naczelnej Radzie Adwokackiej, Dziekanem Izby Adwokackiej w Lublinie, adw. Stanisławem Estreichem, serdecznie zapraszają na Dzień Adwokacki na Torze Służewiec w dniu 24 czerwca 2018 roku (niedziela).

Jest to kolejne wydarzenie organizowane przez Komisję Integracji Środowiskowej, Kultury i Sportu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu, mające na celu integrację warszawskiej palestry. Od godz. 14:00 na I piętrze oraz tarasie odnowionej Trybuny Honorowej zorganizowany będzie poczęstunek dla wszystkich gości. Atrakcją dnia będzie VII Gonitwa o Puchar Adwokatury Polskiej, która rozpocznie się ok. godz. 16:00. Po gonitwie zaplanowana jest uroczysta dekoracja na padoku z udziałem przedstawicieli Adwokatury. Zwycięski koń zostanie udekorowany szarfą z logo Adwokatury. Gonitwa poprzedzona będzie krótką zapowiedzią o roli samorządu adwokackiego, skierowaną do kilku tysięcznej publiczności.

Po raz trzeci zostanie zorganizowany konkurs na najlepsze nakrycie głowy pod patronatem Wicedziekan ORA, adw. Katarzyny Gajowniczek-Pruszyńskiej oraz adw. Stanisława Estreicha. W tym roku nagrodzimy zarówno Panie jak i Panów.

Do wejścia na Tor Służewiec oraz na 1 piętro Trybuny Honorowej uprawniać będzie zaproszenie, które adwokaci mogą odbierać w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie (Al. Ujazdowskie 49, pok. nr 14) za okazaniem legitymacji adwokackiej, od dnia 12 czerwca 2018 r. Liczba zaproszeń jest ograniczona.

Obowiązują stroje oficjalne. Mile widziane kapelusze, fascynatory i inne nakrycia głowy.

Więcej informacji o gonitwach na Torze Służewiec: www.torslużewiec.pl

Przypominamy również, iż – zgodnie z nowym regulaminem sponsoringu przyjętym przez Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie –  istnieje obecnie możliwość sponsorowania przez kancelarie prawne tego wydarzenia. Wartość sponsoringu to 1000 zł brutto. Oferty przyjmowane są do dnia 12 czerwca 2018 r. Więcej informacji dostępnych jest na stronie:

VII Gonitwa o Puchar Adwokatury Polskiej – możliwość sponsorowania przez kancelarie

Komitet Organizacyjny:

Adw. Monika Rajska, Przewodnicząca Komisji

Adw. Przemysław Krzemieniecki, Członek Komisji

Adw. Michał Pomorski, Zastępca Przewodniczącego

Egz. apl.adw. Magdalena Niegierewicz, Członek Komisji

Egz. apl. adw. Marta Wyszyńska