Świąteczne spotkanie Komisji Integracji Środowiskowej Kultury i Sport

Podczas świątecznego spotkania Komisji Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu w dn. 13 grudnia br. podsumowaliśmy jej działalność w 2018 roku i rozmawialiśmy o planach na następny rok. Już 20 stycznia 2019 r. odbędzie się tradycyjna Choinka dla Dzieci „Bal na Leśnej Polanie” a z nowych wydarzeń planujemy koncert warszawskich piosenek.

[Podsumowanie działalności w 2018 r. ]

Komisja zwraca się z prośbą do koleżanek i kolegów o zgłaszanie swoich inicjatyw związanych z Waszymi zainteresowaniami. Chętnie wesprzemy promocję książek wydawanych przez członków naszej Izby, zorganizujemy wernisaż lub inne kulturalne wydarzenie związane z tym czym Państwo zajmujecie się „po godzinach”.

W skład Komisji zostało powołany dwóch nowych członków adw. Marta Wyszyńska oraz apl. adw. Zigniew Minda, którzy zaangażowali się w tegoroczne inicjatywy i wydarzenia. Wiceprzewodnicząca Komisji została adw. Joanna Tkaczyk. Serdecznie gratulujemy!

Spotkanie było okazją do wspólnego świętowania oraz przygotowania dekoracji na nadchodzący koncert Bożonarodzeniowy. Wraz z Samorządem Aplikantów i adw. Kamilem Szmidem, członkiem ORA ubieraliśmy izbową Choinkę. Odwiedził nas Prof. adw. Józef Okolski, opowiadając wiele dykteryjek i historii świątecznych.

Komisji składa wszystkim kolegom i koleżankom najserdeczniejsze życzenia Świąteczne. Mamy nadzieję, że nadchodzący nowy rok, w którym świętujemy 100-lecie naszej Izby, będzie pełen sukcesów i okazją do regularnych spotkań warszawskiej Palestry.

adw. Monika Rajska, Przewodnicząca Komisji