19.12.2018 / Sport

Wręczenie nagrody za Bieg Niepodległości aplikantowi adwokackiemu z izby kieleckiej

Wyjątkowo miłe spotkanie odbyło się w poniedziałek, 17 grudnia br. w gabinecie Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej, adw. Mikołaja Pietrzaka. Mieliśmy okazję gościć apl. adw. Aleksandra Dragana, z Izby Adwokackiej w Kielcach, który specjalnie przyjechał do Warszawy, aby odebrać puchar oraz nagrodę za zwycięstwo w grupie adwokackiej biegnącej w 30. Biegu Niepodległości w Warszawie. Spotkanie ze wszystkimi laureatami odbyło się tydzień wcześniej, ale najszybszego członka Palestry na nim zabrakło.

Ponadto apl. adw. Aleksander Dragan otrzymał superpuchar dla „Najszybszego Mecenasa” ufundowany przez samorząd adwokacki oraz przez Dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych za najlepszy czas wśród wszystkich prawników oraz specjalną nagrodę w postaci vouchera ze sklepu biegowego MISUNO.

Aplikant kielecki zdeklasował innych kolegów z Palestry, dobiegając do mety z rewelacyjnym czasem 31:37 min. W klasyfikacji generalnej zajął niezwykle wysokie 12 miejsce. Sukces jest imponujący, ponieważ w tej największej warszawskiej imprezie biegowej udział wzięło ponad 18 tys. uczestników. Podczas spotkania przyznał, że wyprzedził kilku biegaczy, którzy biorą udział w wydarzeniach rangi Mistrzostwach Polski. Chapeau bas Panie Mecenasie!

Z rąk Dziekana puchar odebrała także adw. Anna Polak z naszej Izby, czas 49:45 min, która zajęła II miejsce w grupie adwokackiej wśród Pań.

Jeszcze raz składamy serdecznie gratulacje laureatom, którzy tak fantastycznie reprezentują Adwokaturę Polską w imprezach biegowych. Zapraszamy serdecznie wszystkie koleżanki i kolegów do udziału w drużynie adwokackiej w Biegu Niepodległości organizowanej co roku przez Izbę Adwokacką w Warszawie.

Adw. Monika Rajska

Przewodnicząca Komisji Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu