Relacja z CHOINKI DLA DZIECI – KOSMICZNY BAL

W piękną zimową niedzielę dn. 19 stycznia 2020 roku, Komisja Integracji Środowiskowej, Kultury i Sportu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie zorganizowała w Klubie Adwokata tradycyjną zabawę karnawałową dla dzieci – CHOINKA 2020. W tym roku spotkanie obyło się pod hasłem: „KOSMICZNY BAL”. 

W tej „nieziemskiej” imprezie jakiej jeszcze w naszych murach nie było, udział wzięło ponad 200 dzieci podzielonych na trzy grupy wiekowe. Bal poprowadził szalony kapelusznik Zbyszek. W każdej grupa odbywała się zabawa karnawałowa oraz zorganizowany był kącik malowania buziek. Dodatkowo najmłodsze dzieci i dzieci w wieku przedszkolnym mogły obejrzeć przedstawienie teatralne, przygotowane przez znaną i lubianą Ewę Gorzelak. Dzieci z najstarszej grupy wzięły udział w warsztatach Capoeiry. 

Dzieci przybyły w fantastycznych strojach księżniczek, gwiazdeczek, kosmonautów, spidermenów, strażaków i policjantów, za co Rodzicom serdecznie dziękujemy.

Tradycyjnie spotkanie każdej grupy kończyło się pojawieniem się Świętego Mikołaja, z którym wykonywano pamiątkowe zdjęcie i oczywiście następowało wręczenie prezentów. W tej roli wystąpił Jacek Pluta, aktor Teatru Syrena. W tym roku Mikołajowi towarzyszyli Elfowie, w które to role wcielili się adw. Monika Rajska, adw. Katarzyna Majer-Gębska, apl. adw. Weronika Bartoszewska oraz apl. adw. Mateusz Sokolnicki, który był również autorem plakatu promującego wydarzenie.

Podziękowania należą się również aplikantom, którzy pomagali w przygotowaniu prezentów oraz w dniu Balu w sprawdzaniu listy i przygotowaniu prezentów: apl. adw. Magdzie Szkudlarek-Nowak, apl. adw. Marii Dałkowskiej, apl. adw. Klaudii Palikot, apl. adw. Marii Kozłowskiej, apl. adw. Hannie Malanchyn. 

Sprawczyniami całego „kosmicznego” zamieszania była adw. Katarzyna Majer-Gębska i współpracująca z nami od lat Pani Magda Glapińska realizująca projekty artystyczno-teatralne dla dzieci. Podziękowania należą się także Paniom z biura Rady: Grażynie Zakrzewskiej i Alicji Konopczyńskiej. 

Pyszny poczęstunek, który smakował nie tylko Dzieciom, ale też licznie przybyłym opiekunom, został przygotowany przez restaurację Catering Smak Serwis i Bistro Synteza.

Wszystkim dziękujemy za wspaniałą zabawę. 

Rodziców dzieci, które miały opłacone składki, a nie mogły wziąć udziału w zabawie, zapraszamy po PILNY odbiór prezentów w siedzibie rady u Pani Grażyny Zakrzewskiej – pokój nr 12 na 2 piętrze.