Konkurs dla uczniów szkół ponadpodstawowych na esej pt.: "Rola adwokatów w życiu społecznym"

Ósmy Karnawałowy Bal Aplikantów Adwokackich – zostało 130 biletów z dofinansowaniem

Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie oraz Samorząd Aplikantów Adwokackich Izby Adwokackiej w Warszawie serdecznie zapraszają do udziału w Ósmym Karnawałowym Balu Aplikantów Adwokackich. Bal odbędzie się Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie w sobotę, dn. 3 lutego 2018 r., o godz. 20.00. Informujemy, że zostało już tylko 130 biletów z dofinansowaniem dla aplikantów adwokackich. Cieszy nas wyjątkowa popularność Balu w tym roku.

Cena biletu wynosi 165 zł dla aplikantów adwokackich z izby warszawskiej i uwzględnia dofinansowanie ze środków Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

Liczba biletów z dofinansowaniem ograniczona jest do 500 osób. Decyduje kolejność wpłat. Dofinansowanie zostanie przyznane aplikantom, którzy nie zalegają z opłatą za szkolenie lub składkami. Po przekroczeniu powyższego limitu będzie możliwości kupienia biletu w cenie 330 zł.

Cena biletu dla osób niebędących aplikantami izby warszawskiej wynosi 330 zł. Komitet organizacyjny serdecznie zaprasza także koleżanki i kolegów adwokatów do udziału w Balu.

Wpłat należy dokonywać na konto firmy Santorini S.J. ul. Egipska 7, 03-977 Warszawa w Banku Millenium nr 17 1160 2202 0000 0003 1327 6354.
W tytule przelewu należy wpisać:
apl. _Nazwisko_Imię, nr wpisu oraz obowiązkowo ADRES E-MAIL.

Na podany w przelewie ADRES E-MAIL zostanie wysłane potwierdzenie.
W przypadku płatności za osobę towarzyszącą należy również wpisać imię i nazwisko osoby towarzyszącej w treści przelewu.

Rezygnacja z zakupionych biletów nie jest możliwa.

W przypadku pytań dotyczących Balu Aplikantów prosimy o kontakt drogą mailową: balaplikantow2018@gmail.com

Szczegółowe informacje i aktualności dotyczące Balu znajdują się w wydarzeniu na facebooku: https://www.facebook.com/events/1821625824514778/

Komitet Organizacyjny Balu

 

Bal