Doskonalenie zawodowe

Wolne miejsca – szkolenie Applying the Charter of Fundamental Right of the European Union

Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie dysponuje wolnymi bezpłatnymi miejscami na szkolenie „Applying the Charter of Fundamental Rights of the European Union”.

Szkolenie odbędzie się w dniach 22-23 lutego 2018 r. w siedzibie ORA w Warszawie. Zostanie przeprowadzone w języku angielskim (z tłumaczeniem na język polski). Szkolenie będzie składać się z sesji plenarnych oraz praktycznych warsztatów dotyczących m.in. systemu ochrony praw podstawowych w UE, zakresu stosowania i interpretacji Karty w państwach członkowskich, swobody przemieszczania się i miejsca pobytu, prawa do dobrej administracji oraz prawa dostępu do dokumentów UE.

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest pod adresem:

https://www.era.int/cgi-bin/cms?_SID=30e2b2545d1298d1da895b704278a8cec77c87f800575401367897&_sprache=en&_persistant_variant=/Events/Browse all events&_bereich=artikel&_aktion=detail&idartikel=127307

Udział w szkoleniu jest płatny. ORA w Warszawie dysponuje jednak bezpłatnymi miejscami do rozdysponowania wśród adwokatów i aplikantów adwokackich (6 miejsc dla adwokatów oraz 6 dla aplikantów). Warunkiem skorzystania z możliwości darmowego udziału w wydarzeniu jest zobowiązanie się do przygotowania relacji ze szkolenia w terminie do 15 marca 2018 r.

Zgłoszenie prosimy przesyłam drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..”>szkolenia@ora-warszawa.com.pl. W treści wiadomości prosimy o wskazanie swojego statusu jako adwokata albo aplikanta. Miejsca zostaną przyznane według kolejności zgłoszeń w ramach puli adwokackiej i aplikanckiej.