#AdwoakcidlaJemenu na IX Balu Adwokatury zebrano kwotę 10 540 zł!

Z radością – w imieniu dziekana ORA w Warszawie adw. Mikołaja Pietrzaka oraz organizatorów IX Karnawałowego Balu Adwokatury adw. Domniki Stepińskiej-Duch, adw. Jakuba Jacyny oraz adw. Radzyma Wójcika – informujemy, że uczestnicy IX Karnawałowego Balu Adwokatury po raz trzeci okazali hojne serce i odpowiedzieli na apel Polskiej Akcji Humanitarnej o finansowe wsparcie jej działalności, tym razem w Jemenie. Zebrano kwotę 10 540 zł.

💓 W imieniu Polska Akcja Humanitarna (PAH), dziekan Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie adw. Mikolaj Pietrzak, organizatorów balu: adw. Dominika Stępińska-Duch, adw. Jakub Jacyna adw. Radzym Wójcik serdecznie dziękujemy!

💓 Jesteście wspaniali ! Duma, radość, hojność!

💓 Do 11 maja br. trwa zbiórka internetowa https://pomagamy.pl/jemen/16-1165 !

💓 Jemeńczycy rzadko kiedy mają głos. Dostęp do nich jest ograniczony, a właśnie w tym materiale mówią o swoich bolączkach i może w większym stopniu zobrazuje on, z czym się mierzą!

https://www.youtube.com/watch?v=SFDkitItNI0

W tym roku zbiórka odbywa się się na dwa sposoby.

Po pierwsze, zwyczajem lat poprzednich uczestnicy Karnawałowego Balu Adwokatury wrzucali swoje datki do skarbony PAH wystawionej w Fortecy Kręglickich, gdzie w sobotę 2 marca br. odbył się IX Karnawałowy Bal Adwokatury.

Po drugie, niezależnie od tego, w tym roku razem z Polską Akcją Humanitarną uruchomiliśmy dedykowaną zbiórkę internetową „Adwokaci dla Jemenu”, na niedawno uruchomionej specjalnej platformie PAH. Zbiórka już wystartował i potrwa do 11 maja br., czyli jubileuszowego Zgromadzenia Izby Adwokackiej w Warszawie.

W 100-lecie naszej izby okażmy szczególnie hojne serce!