Wieczór autorski z adw. Jackiem Dubois – premiera książki „To nie moje pieniądze”

Dziekan ORA w Warszawie adw. Mikołaj Pietrzak, Komisja Integracji Środowiskowej, Kultury i Sportu oraz wydawnictwo Purple BOOK serdecznie zapraszają na wieczór autorski z adw. Jackiem Dubois z okazji premiery jego książki „To nie moje pieniądze”.

Spotkania autorskie z mec. Jackiem Dubois cieszą się wyjątkową frekwencją i towarzyszy im niepowtarzalna atmosfera. Mamy nadzieję, że i tym razem spotkanie z naszym kolegą, niezwykle. serdecznym człowiekiem i autorem wielu prawniczych bestsellerów będzie równie ciekawe.

Mecenas Jacek Dubois jest uznanym warszawskim adwokatem specjalizującym się w prawie karnym. Zawodowe pasje obrońcy karnego łączy z miłością do pisania. Jako pisarz zadebiutował powieściami sensacyjnymi dla dzieci i młodzieży: A wszystko przez Faraona, Koty pustyni, Sfinks w (o)błędzie. Dla dzieci napisał również: Kosmiczny Galimatias, Agencję detektywistyczną i Królewski skarb. W ostatnich latach zajmuje się głównie literaturą dla dorosłych. Wydał m.in. Nieład, czyli iluzje sprawiedliwości oraz zbiory felietonów. Jest także stałym felietonistą wielu magazynów, równocześnie prowadzi bloga w mediach społecznościowych.

Spotkanie odbędzie się 9 listopada br. o godzinie 18.30 w siedzibie ORA w Warszawie, al. Ujazdowskie 49.

Rozmowę z autorem poprowadzi Anna Matusiak – dziennikarka, wykładowczyni akademicka, felietonistka, pisarka, a także trenerka wystąpień publicznych,

„To nie moje pieniądze” jest opowieścią kryminalną. Mecenas Jacek Dubois zabiera nas na prawdziwy sensacyjny rollercoaster, którego akcja rozgrywa się w dwóch dużych kancelariach, wśród topowych prawników, wielkiego biznesu i równie dużych pieniędzy. Z jednej z kancelarii ginie bez śladu 8 mln złotych, złożonych jako depozyt na czas fuzji. Podejrzanych jest wielu, oskarżeni zostają niewinni. Kto ukradł pieniądze? Kto na tym zyskał najbardziej? Czy była to zwykła kradzież, czy może misternie utkana intryga? Czy to prawdziwa historia? – na te pytania autor odpowie podczas naszego spotkania.

Podczas wieczoru autorskiego będzie możliwość nabycia książki.

Po spotkaniu zapraszamy na mały poczęstunek, w trakcie którego autor książki będzie podpisywał wszystkie egzemplarze.

Do zobaczenia na spotkaniu!

Wstęp wolny.