27.10.2023 / Sport

Treningi siatkarskie – zaproszenie dla siatkarzy i siatkarek z naszej izby

Komisja Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu serdecznie zaprasza wszystkich siatkarzy i siatkarki z naszej Izby, a w szczególności mających doświadczenie siatkarskie, do wspólnych treningów. Doświadczenie i umiejętności są ważne, ponieważ treningi odbywają się bez trenera. Celem treningów jest również przygotowanie do reprezentowania naszej Izby w imprezach sportowych dla prawników.

Treningi będą odbywały się do końca roku w każdy wtorek, w godz. 21:00-22.30 w hali sportowej LXIX Liceum Ogólnokształcącego przy ul. S. Skarżyńskiego 8. Pierwszy trening odbędzie się w dn. 31 października br. (wtorek). Ostatni trening zaplanowany jest w dn. 19 grudnia br. (wtorek).

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy.

adw. Monika Bieńkowska – Członek Komisji, kapitan Damskiej Drużyny Siatkarskiej,
e-mail: m.bienkowska@kancelariabienkowski.pl

adw. Piotr Warchoł – Członek Komisji, kapitan Męskiej Drużyny Siatkarskiej,