Szkolenie: GOOD GOVERNANCE W SPORCIE – ASPEKTY PRAWNE I REGULACJE KRAJÓW CZŁONKOWSKICH UE – 23.11.21 r., godz. 18.00

Sekcja Prawa Sportowego przy Okręgowej Radzie Adwokackiej serdecznie zaprasza na szkolenie pt. GOOD GOVERNANCE W SPORCIE – ASPEKTY PRAWNE I REGULACJE KRAJÓW CZŁONKOWSKICH UE.

Szkolenie odbędzie się 23 listopada 2021 r. (wtorek) w godz. 18.00-20.00, w Kancelarii SSW Pragmatic Solutions, Rondo ONZ.

Wydarzenie będzie współorganizowane przez fundację Institute for Sport Governance, będącą koordynatorem projektu finansowanego przez Komisję Europejską: „Governance Sport Codification Convergence – ACTION”. Projekt ten realizowany jest przez siedem organizacji funkcjonujących na terenie Unii Europejskiej, a jego celem jest stworzenie  wspólnego Kodeksu Dobrego Zarządzania dla krajowych federacji sportowych.

Seminarium przybliży uczestnikom prawne aspekty dobrego rządzenia w sporcie, jak też pozwoli zapoznać się z jednym z najważniejszych aktualnie projektów unijnych z tego obszaru. Na seminarium przewidziane są sesje networkingowe przy bezpłatnym cateringu.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wysłać maila na adres: sekcja.prawosportowe@ora-warszawa.com.pl. Zapisy są przyjmowane do 20 listopada 2021 r. Liczba miejsc jest ograniczona

Więcej informacji: https://www.facebook.com/SPSORAWarszawa/

Zapraszamy do zapisów!