23.08.2021 / Wiadomości

Niewinne spotkania adwokatów 2021 – 3 i 4 września br.

Okręgowa Rada Adwokacka w Zielonej Górze zaprasza do udziału w winobraniowym spotkaniu integracyjnym adwokatów pod nazwą NIEWINNE SPOTKANIA ADWOKATÓW, które odbędzie się w dniach 3 i 4 września w podzielonogórskich winnicach. Spotkanie będzie połączone z degustacją miejscowych win i przysmaków.

Pierwszego dnia w piątek (ok. godz. 16:30) zaplanowano przejazd uczestników autobusem z Zielonej Góry do Łaz i degustację win oraz produktów regionalnych w winnicach: Ingrid, Żelazny i Miłosz połączone z prezentacją sztuki winiarskiej i literaturą (autor i winiarz Krzysztof Fedorowicz),  a następnie powrót autobusem do Zielonej Góry. Drugiego dnia w sobotę (ok. godz. 11:30) przejazd autobusem z Zielonej Góry do Cigacic, rejs po Odrze i Obrzycy łodziami-galarami z atrakcjami (poczęstunek); rejs zaczyna się w Porcie w Cigacicach a kończy w Górzykowie (na plaży miejskiej), przejście spacerem do Winnicy Pod Lipą (degustacja i prezentacja), następnie transfer autokarem do winnicy „Stara Winna Góra” w Górzykowie – obiad w restauracji „Winny Dworek” – trzydaniowe menu w formie bufetu oraz napoje, możliwość spotkania i rozmowy z autorem powieści kryminalnych Przemysławem Piotrowskim („Piętno”, a ostatnio „Matnia”). 

Dla osób przyjezdnych rekomendujemy nocleg w Hotelu Retro przy ul. Dworcowej 41 w Zielonej Górze, na własny koszt.

Koszty uczestnictwa (bez noclegu):

Dzień pierwszy –   80 zł od osoby;

Dzień drugi – 110 zł od osoby;

Wpłaty stanowiące deklarację uczestnictwa (jeden wybrany lub dwa dni) prosimy dokonywać w terminie do dnia 30 sierpnia 2021 r. (decyduje kolejność wpłat) na rachunek: BP Andrzej Gołdyka 63 1030 0019 0109 8530 0040 3188 z dopiskiem WINOBRANIE 2021, wraz z podaniem imienia i nazwiska oraz nr. legitymacji adwokackiej. 

Więcej informacji na stronie internetowej i fb ORA w Zielonej Górze. 

Serdecznie zapraszamy

ORA Zielona Góra

adw. Jacek Dużyński

601 57 25 15