18.02.2019 / Wiadomości

Członkowie Okręgowej Rady Adwokackiej wzięli udział w uroczystościach pogrzebowych Jana Olszewskiego

W sobotę, 16.02 br. przedstawiciele Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie oraz Warszawskiej Adwokatury uczestniczyli w uroczystościach pogrzebowych Jana Olszewskiego. Adwokata, członka naszej izby, wybitnego obrońcy w politycznych procesach w okresie PRL, polityka, w latach 1991-1992 Prezesa Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej, Kawalera Orderu Orła Białego oraz Honorowego Obywatela m.st. Warszawy, odznaczonego odznaką Adwokatura Zasłużonym. Hołd zmarłemu oddali Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie adw. Mikołaj Pietrzak wraz z przedstawicielami pocztów sztandarowych Adwokatury Polskiej i Izby Adwokackiej w Warszawie.