Cykl szkoleń związanych z etyką wykonywania zawodu adwokata

Szanowni Państwo, Rzecznik Dyscyplinarny Izby Adwokackiej w Warszawie zaprasza wszystkich członków samorządów zawodów prawniczych na cykl szkoleń związanych z etyką wykonywania zawodu adwokata.

Pierwszym tematem szkolenia będzie: „Postępowanie skargowe przed ORA a postępowanie przed RD, SD i WSD”.

Będzie to świetna okazja do przekazania głównych założeń ww. postępowań, celów oraz możliwych dróg ich prowadzenia i zakończenia. Wymiana doświadczeń związana z tymi postępowaniami a także pokazanie wielu punktów widzenia na tę tematykę w połączeniu z etyką wykonywania zawodu, na pewno będzie stanowiło ważne doświadczenie i wiedzę dla każdego adwokata.

W szkoleniach na prawach słuchacza mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani tematyką etyki zawodowej w pracy profesjonalnych pełnomocników. W przypadku dużego zainteresowania szkoleniami Rzecznik Dyscyplinarny zastrzega sobie limitację miejsc.

Za udział w szkoleniu przewidziane są punkty doskonalenia zawodowego.

Zapisy na szkolenie pod linkiem  https://evenea.pl/event/851120-2

Termin: 14 lutego 2020 r. godz. 18:00.

Miejsce: Okręgowa Rada Adwokacka, sala im. H. Krajewskiego.

Zachęcamy do udziału w szkoleniach.

adw. Krzysztof Stępiński

Rzecznik Dyscyplinarny Izby Adwokackiej w Warszawie