29.07.2019 / Wiadomości

75. rocznica Wybuchu Powstania Warszawskiego – adwokaci pamiętają!

Dziekan Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie adw. Mikolaj Pietrzak oraz Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie serdecznie zapraszają na uroczyste obchody 75. rocznicy wybuch Powstania Warszawskiego obchodzone w naszej izbie.

Program:

1 sierpnia 2019 roku – o godzinie 9:30 zapraszamy wszystkich adwokatów i aplikantów na spotkanie do kościoła pw. Św. Jacka (ul. Freta 8/10), gdzie delegacja Izby Adwokackiej w Warszawie złoży wieniec przed tablicą upamiętniającą poległych w Powstaniu Warszawskim adwokatów i aplikantów adwokackich.

1 sierpnia 2019 roku – od godziny 16:30 zapraszamy do siedziby Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Spotkajmy się, porozmawiajmy i wspólnie w oddajmy cześć Bohaterom – Adwokatom i Aplikantom warszawskim poległym w Powstaniu Warszawskim

1 sierpnia 2019 roku – godzina 17.00 – godzina „W” – wspólne złożenie okolicznościowego wieńca pod tablicą upamiętniającą na budynku Izby Adwokackiej w Warszawie ich bohaterską śmierć!