30.07.2019 / Sport

Spartakiada Prawników – dofinasowanie członków Izby Warszawskiej

W imieniu organizatorów XXX Ogólnopolskiej Spartakiady Prawników informujemy, że termin zapisów upływa 30 sierpnia 2019 r. Tegoroczna edycja największej imprezy sportowej prawników w Polsce odbędzie się w dniach 12 – 14 września 2019 r. w Radomiu.

Wpisowe wraz z zakwaterowaniem wynosi – w zależności od wybranej opcji:

  • Wariant A – 1000 zł brutto (zakwaterowanie w Domach Studenckich UTH Radom w pokojach 2 osobowych, pakiet startowy, imprezy sportowe i towarzyszące, pełne wyżywienie, ubezpieczenie NNW).
  • Wariant B – 1120 zł brutto (zakwaterowanie w Domach Studenckich UTH Radom w pokojach 1 osobowych – 70 pokoi, pakiet startowy, imprezy sportowe i towarzyszące, pełne wyżywienie, ubezpieczenie NNW).
  • Wariant C – 750 zł brutto (pakiet startowy, imprezy sportowe i towarzyszące, wyżywienie bez śniadań, ubezpieczenie NNW).

Wszystkie informacje na temat pakietów zawarte zostały na stronie:

https://spartakiada2019.radom.pl/rejestracja/

Zgłoszenia zarówno indywidualne jak i drużynowe przyjmowane są przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www https://spartakiada2019.radom.pl/rejestracja/ Informacje dostępne są także na profilu SpartakiadaRadom2019 na Facebooku. Pytania do organizatorów można kierować na email: info@spartakiada2019.radom.pl

Podobnie jak w latach ubiegłych, Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie przewidziała dofinansowanie dla członków naszej Izby, w wysokości 250 zł dla adwokatów oraz 350 zł dla aplikantów adwokackich. Liczba osób, które otrzymają dofinansowanie jest ograniczona. Decydować będzie kolejność zgłoszeń oraz dzień dokonania wpłaty na konto organizatora Spartakiady. Z dofinansowania mogą skorzystać jedynie członkowie Izby którzy NIE zalegają z opłatami w dniu dokonania wpłaty.

Potwierdzenie wpłaty wraz z wnioskiem o dofinansowanie zawierającym także informację o wybranym pakiecie należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 sierpnia 2019 r. na adres email Biura Rady: ora.warszawa@adwokatura.pl Uprzejmie informujemy, że wnioski złożone po upływie terminie nie będą rozpoznawane.

WAŻNE! Wpłat należy dokonywać po odliczeniu wartości dofinansowania z uwzględnieniem wybranego pakietu np. wybierając wariant A przez adwokatów do zapłaty pozostaje 750 zł, a w przypadku aplikantów adwokackich 650 zł.

Dane do przelewu:

Radomskie Stowarzyszenie Prawników ul. Piłsudskiego 10, 26-600 Radom
ING 57 1050 1214 1000 0023 5715 4372.

Tytuł przelewu: SPARTAKIADA PRAWNIKÓW 2019 oraz swoje imię i nazwisko.

Koordynatorem Izbowej reprezentacji w tym roku będzie adw. Piotr Babiarz, email: pbabiarz01@gmail.com

Z koleżeńskim pozdrowieniami,

adw. Monika Rajska, Przewodnicząca Komisji

adw. Piotr Babiarz, Członek Komisji