12.12.2019 / Aktualności

#Videoraportizby grudzień 2019 roku

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia najnowszego Videoraportu Warszawskiej Izby! W raporcie m. in. : Mikołaj Pietrzak Katarzyna Gajowniczek-Pruszyńska Katarzyna Majer-Gębska Joanna Wielgolawska-Pilas Wojciech Wiktor Baginski Radzym Wójcik Wilinski Tomasz oraz Marysia Kozłowska w imeiniu Samorząd Aplikantów Adwokackich Izby Adwokackiej w Warszawie oraz Komitetu Organizacyjnego Jubileuszowy X Karnawałowy Bal Aplikantów Adwokackich.

#videoraportizby grudzień 2019

🎯 #Videoraportizby grudzień 2019 roku🎯 Serdecznie zapraszamy do obejrzenia najnowszego Videoraportu Warszawskiej Izby!🎯 Mikolaj Pietrzak Katarzyna Gajowniczek-Pruszyńska Katarzyna Majer-Gębska Joanna Wielgolawska-Pilas Wojciech Wiktor Baginski Radzym Wójcik Wilinski Tomasz oraz Marysia Kozłowska w imeiniu Samorząd Aplikantów Adwokackich Izby Adwokackiej w Warszawie oraz Komitetu Organizacyjnego Jubileuszowy X Karnawałowy Bal Aplikantów Adwokackich.

Opublikowany przez Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie Czwartek, 12 grudnia 2019