25.10.2023 / Wiadomości

Przedsprzedaż książki „Konstrukcja apelacji karnej” trwa do 31 października br.

Informujemy, iż Fundacja Adwokatury Warszawskiej nadal prowadzi przedsprzedaż książki adw. Marty Tomkiewicz-Januszewskiej „Konstrukcja apelacji karnej”. Przedsprzedaż zostaje przedłużona do 31 października br.

Książka powstała w oparciu o wiedzę praktyczną autorki oraz jej wieloletnie doświadczenie jako wykładowczyni z zakresu konstrukcji apelacji karnej. To pierwsza publikacja Fundacji Adwokatury Warszawskiej poświęcona aplikantom i bez wątpienia nie ostatnia.

Recenzje naukowe (bardzo pozytywne) tej pozycji sporządzali Dariusz Świecki, prof. UŁ, sędzia Sądu Najwyższego i adw. dr Łukasz Chojniak, UW, członek ORA w Warszawie. Recenzenci podkreślili w nich poruszenie istotnych tematów z perspektywy praktyków prawa karnego. Wskazali także na nieceniony walor różnego rodzaju podpowiedzi, które Autorka z własnego doświadczenia jako egzaminator, kieruje do zdających. Docenili także pomysł zebrania i sfomułowania najczęściej występujących wątpliwości osób zdających egzamin w formie pytań, na które Autorka udziela zwięzłych odpowiedzi popartych orzecznictwem oraz obrazowymi przykładami.

Przedsprzedaż trwa. W ramach przedsprzedaży każdy kupujący otrzyma 10% rabatu.

Cena regularna książki: 169,00 zł brutto

Cena po rabacie: 152,10 zł brutto

Wszystko zakupione książki w ramach przedsprzedaży będą podpisane własnoręcznie przez Autorkę.

Zamówienia w ramach przedsprzedaży należy składać na adres email: fundacja@ora-warszawa.com.pl. Warunkiem złożenia zamówienia jest przeslanie potwierdzenia przelewu na powyższy adres email.

Konto do wpłaty: 65 1050 1025 1000 0090 8201 0076. (ING Bank Śląski)

Tytuł wpłaty: zakup książki „Konstrukcja apelacji karnej”

Zamówienie powinno ponadto zawierać:

 imię i nazwisko kupującego

oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji niniejszego zamówienia zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

adres email i telefon kupującego (niezbędny do nadania paczki w paczkomacie). Nie możliwości odbioru książki osobiście.

dane do faktury, w przypadku zainteresowania. W przypadku niepodania danych do faktury Fundacja wystawi paragon i prześle go kupującemu wraz z książką. Nie ma możliwości zmiany decyzji w tym zakresie. Prosimy o przemyślane decyzje.

W przypadku braku w zamówieniu w/w oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych zamówienie nie będzie mogło być zrealizowane.

Cena obejmuje wysyłkę paczkomatem Inpost.

UWAGA! Fundacja Adwokatury Warszawskiej zastrzega sobie praw zwrotu wpłaconych kwot od kupujących w przypadku nieosiągnięcia we wskazanym terminie do 31 października br. wymaganego celu sprzedażowego w ramach przedsprzedaży.