Biznesowa sesja zdjęciowa dla członków naszej izby

Szanowni Państwo, Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy, serdecznie zapraszamy do udziału w sesji, podczas której wykonane zostaną profesjonalne zdjęcia. Sesja zdjęciowa odbędzie się w dniach 13-14 listopada br. (poniedziałek – wtorek) 2023 r. w godz. od 10:00 do 16:00 w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, Al. Ujazdowskie 49, na pierwszym piętrze, w sali H. Krajewskiego.

A oto szczegóły:

Sesja zostanie zrealizowana podczas dwóch dni zdjęciowych, będzie trwać nie więcej niż 15 minut. Prosimy o wcześniejsze przybycie, aby wizażystka mogła dokonać korekty ok. 15 minut przed zarezerwowaną godziną. (Sesja odbędzie się z retuszem i wizażem podstawowym – dla Panów. Panie zapraszamy z makijażem – wizażystka dokona korekty tonów skóry pod kontakt ze światłem błyskowym).

W trakcie sesji zdjęcia będą wykonane na minimum 2 tłach.

Do sesji zdjęciowej rekomendujemy stonowane kolory ubioru (szary, czarny biały, granatowy, błękit) i tkaniny pozbawione drobnych wzorów czy napisów. Radzimy też wybrać delikatną i subtelną biżuterię, by nie odwracała uwagi od osoby.

Po wykonaniu sesji, w ciągu 7 dni, fotograf Michał Borowski prześle wykonane ujęcia na maila, z których należy dokonać wyboru 4 zdjęć. Zostaną one następnie poddane obróbce graficznej (istnieje możliwość wyboru większej liczby ujęć).

Cena pojedynczej sesji to: 200 zł brutto (fakturę od Fotografa otrzyma każdy uczestnik na wskazanego maila, a w przypadku wyboru większej liczby ujęć cena zostanie ustalona indywidualnie).

Rejestracji na sesję można dokonać bezpośrednio u Fotografa, mailowo lub telefonicznie, wskazując preferowaną godzinę. Prosimy o kontakt pod adresem mailowy: michal_borowski@op.pl lub numerem telefonu 608-080-003 – zapisy przyjmujemy od poniedziałku do piątku.

Po potwierdzeniu godziny sesji zdjęciowej, otrzymacie Państwo maila z numerem konta, na który należy wpłacić 200 zł. Brak wpłaty w ciągu 48h oznacza rezygnację z zarezerwowanej godziny.

Zapraszamy wszystkich adwokatów i aplikantów chcących profesjonalnie informować o swoich usługach, do udziału w najbliższej sesji zdjęciowej. Istnieje możliwość uczestnictwa adwokatów wraz z współpracownikami z Kancelarii.

Uwaga !

Minimalna liczba osób w sesji zdjęciowej jednego dnia to 30 osób.

 

Z koleżeńskimi pozdrowieniami,
adw. Joanna Tkaczyk – Lipnicka – Przewodnicząca Komisji ds. wsparcia w wykonywaniu zawodu
adw. Karolina Wierzbicka – członek Komisji ds. wsparcia w wykonywaniu zawodu