Szkolenie online: Jak się profesjonalnie rozwijać się w branży ADR – 4.12.2023 r., godz. 18.00

Sekcja Arbitrażu i Mediacji przy Okręgowej Radzi Adwokackiej w Warszawie serdecznie zaprasza na I spotkanie z cyklu – jak profesjonalnie rozwijać się w branży ADR?

Cykl poświęcony metodom kształcenia w celu rozwoju osobistego i budowania marki na rynku ADR w Polsce. Co najmniej dwa spotkania w tym pierwsze z Michaelem Langiem, amerykańskim mediatorem z ponad 40 letnim stażem, autorem książek i metody rozwoju osobistego dla mediatorów REFLECTIVE PRACTICE, który opowie i przedstawi metody pracy nad warsztatem i kompetencjami.

Spotkanie odbędzie się 4 grudnia 2023 r. (poniedziałek) w godz. 18.00-20.00 na platformie ZOOM. 

Prelegent: Michael D. Lang, J.D. Od ponad 40 lat prowadzi mediacje w sporach rodzinnych, pracowniczych i organizacyjnych. Autor szkoleń i kursów mediacji, stanowiących obecnie podstawy szkoleń podstawowych i specjalizacyjnych z mediacji, zarządzania konfliktami. W tym okresie prowadził tysiące warsztatów i seminariów w tym online w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Michael stworzył jeden z pierwszych programów studiów podyplomowych w zakresie rozwiązywania konfliktów w USA na Uniwersytecie Antioch w 1992 roku i pełnił podobną rolę na Uniwersytecie Royal Roads w Victorii, BC. Jest autorem „The Practitioners Guide to Reflective Practice in Conflict Resolution” (2019) i współautorem „The Making of a Mediator: Developing Artistry in practice” (2000). W ramach swojego wieloletniego zaangażowania w doskonalenie warsztatu mediatorów, Michael prowadzi obecnie 7 comiesięcznych grup refleksyjnej praktyki online dla mediatorów, z uczestnikami z całego świata. Michael otrzymał nagrodę John Haynes Distinguished Mediator Award od American Conflict Resolution i został uznany za najwybitniejszego profesjonalnego mediatora rodzinnego przez Academy of Professional Family Mediators w 2020.

Na szkolenie obowiązują zapisy za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres: sekcje@ora-warszawa.com.pl

Po dokonaniu zapisu przez maila zostanie wysłany link do platformy ZOOM.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Jeśli z jakichś powodów nie będą mogli Państwo wziąć udziału w szkoleniu prosimy o wysłanie maila na adres sekcje@ora-warszawa.com.pl

Serdecznie zapraszamy!

adw. dr Kamil Szmid

Przewodniczący Komisji ds. sekcji tematycznych

adw. Katarzyna Przyłuska-Ciszewska

Przewodnicząca Sekcji Arbitrażu i Mediacji