27.03.2019 / Sport

Zaproszenie do wzięcia udziału w 29. Biegu Konstytucji 3 maja

Drużyna Adwokacka w 29. Biegu Konstytucji 3 Maja

Komisja Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu przypomina, że kolejna 29. edycja Biegu Konstytucji 3 Maja już niebawem!  Podobnie jak w poprzednich lat chcemy reprezentować w Biegu naszą Izbę!

29. Bieg Konstytucji 3 Maja jest pierwszym z cyklu Warszawskiej Triady Biegowej, do której należą trzy biegi o charakterze patriotycznym organizowanych pod hasłem „Zabiegaj o pamięć”.

Poza biegiem głównym, który dedykowany jest dla starszych uczestników, już po raz ósmy o godzinie 10:30 wystartuje Bieg Dzieci – Bieg z Maskotką. Maluchy będą miały do pokonania dystans 700 metrów. Natomiast punktualnie o godzinie 11:00 biegacze wyruszą na trasę, dystans jaki będą mieli do pokonania to 5 km.

Zapisy na bieg rozpoczną się dn. 30 marca punktualnie o godz. 00.01.Rejestracji można dokonać na dwa sposoby:

  • Drogą elektroniczną na stronie www.aktywnawarszawa.pl. Zapisy poprzez stronę rozpoczną się w nocy z 29 na 30 marca br. Wszyscy rejestrujący się w ten sposób zobowiązani będą do uiszczenia natychmiastowej opłaty. Link do zapisów
  • Osobiście w biurze zawodów, mieszczącym się w Pałacu Kultury i Nauki w Sali im. Stefana Kisielewskiego (plac Defilad 1, Warszawa).

Osoby, które chciałyby wziąć udział w Biegu w ramach Drużyny izbowej proszone są aby podczas indywidualnej rejestracji na bieg za pośrednictwem strony organizatora biegu wpisywały ręcznie przynależność do drużyny: Izba Adwokacka w Warszawie.

Każdy adwokat/aplikant adwokacki bierze udział w biegu na swój koszt.  O ile nie nastąpi wcześniejsze zamknięcie list startowych i zakończenie zapisów, opłata startowa za udział w 29. Biegu Konstytucji 3 Maja wynosi:

od dnia 30 marca br. do dnia 2 kwietnia br. włącznie 50 zł;
od dnia 3 kwietnia br. do 3 maja br. 60 zł.

Przekierowanie do płatności następuję bezpośrednio po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego na stronie https://zapisy.aktywnawarszawa.waw.pl

Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie ufunduje puchary oraz nagrody książkowe w postaci komentarzy Wydawnictwa CH Beck za najlepsze trzy czasy wśród kobiet i mężczyzn w naszej drużynie.   Wręczenie pucharów odbędzie się w obecności Dziekana Mikołaja Pietrzaka w uzgodnionym terminie.

Odbiór pakietów dla zawodników z Warszawy od dnia 15 kwietnia br. do dnia 30 kwietnia br. w godzinach pracy biura zawodów. Adres Biura Zawodów: ul. Rozbrat 26, 00-429 Warszawa.

Trasa biegu znajduje się w pobliżu miejsc, związanych z działalnością króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, inspiratora prac nad Konstytucją. Trasa została wytyczona ulicami: Łazienkowską, Czerniakowską, Szwoleżerów, Agrykola, Al. Ujazdowskimi, Górnośląską, Hoene-Wrońskiego, aż do mety na ulicy Rozbrat.

Szczegółowy plan trasy dostępny jest pod poniższym linkiem:

https://aktywnawarszawa.waw.pl/pl/imprezy-sportowe/27-bieg-konstytucji-3-maja/dla-biegaczy/trasa

Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące biegu znajdują się w poniższym link:

https://aktywnawarszawa.waw.pl/pl/imprezy-sportowe/29-bieg-konstytucji-3-maja

Serdecznie zachęcamy do udziału w 29. Biegu Konstytucji 3 Maja wszystkich adwokatów oraz aplikantów adwokackich wraz ze swoimi pociechami.

Więcej informacji udziela adw. Anna Karolina Malinowska, email: annamalinowska.am@gmail.com.