12.12.2019 / Sport

Wręczenie pamiątkowych pucharów dla najlepszych biegaczy z grupy adwokackiej, która wzięła udział w 31. Bieg Niepodległości

W dn. 9 grudnia br. Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, adw. Mikolaj Pietrzak wręczył pamiątkowe puchary i nagrody najlepszych biegaczom z grupy adwokackiej, która wzięła udział w 31. Bieg Niepodległości na dystansie 10 km.

W tym roku gościliśmy w namiocie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, oferując ciepłe napoje, zupę i czekoladki „adwokat” wszystkim uczestnikom biegu.

W dn. 11 listopada br. biegaczom kibicował r. pr. Włodzimierz Chróscik, Dziekan OIRP oraz adw. Andrzej Orliński, wicedziekan ORA w Warszawie.

Klasyfikacja Panie:
I miejsce: adw. Anna Kopytowska, czas 00:45,05 min
II miejsce: adw. Aleksandra Kabać, czas 00:47,25 min
III miejsce adw. Ewa Rusak, czas 00:48,24 min

Klasyfikacja Panowie:
I miejsce adw. Marcin Stupak, czas 00:34,11 min
I miejsce apl. adw. Rafał Małolepszy, czas 00:37,00 min
III miejsce adw. Krzysztof Feluch, czas 00:38,29 min

Pan Mecenas Marcin Stupak zajął wyjątkowo wysokie 49. miejsce w klasyfikacji ogólnej na ponad 18 tys. uczestników a także odebrał nagrodę specjalną dla Najszybszego Prawnika wśród adwokatów i radców prawnych.

Serdecznie gratulujemy uczestnikom biegu i życzymy dalszych sukcesów.

Dziekan złożył także podziękowania całemu Komitetowi Organizacyjnemu, który współorganizował Strefę Mecenasa oraz Wydawnictwo C.H.Beck za ufundowanie nagród książkowych. Na wielu płaszczyznach w tym właśnie sportowej współpraca z radcami prawnymi wpływa na wzajemne relacje i integrację środowisk prawniczych.

Podczas spotkania podsumowano także działalność sekcji biegowej w 2019 r., która cieszy się coraz większą popularnością.

Komisja Integracji Kultury i Sportu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie przypomina o treningach ogólnorozwojowych z instruktorem biegania, w każdą środę, w Centrum Olinek, ul. Bobrowiecka 9, o godz. 18:45