07.07.2021 / Sport

Tenisowy Piknik dla Dzieci na kortach tenisowych Legia Warszawa – 11 lipca br.

Komisja Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu przypomina, że już w najbliższą niedzielę, dn. 11 lipca br. w godz. 12:00-20:00, zaplanowano pierwsze wydarzenie plenerowe dla dzieci i rodziców. Tenisowy Piknik dla Dzieci odbędzie się na kortach tenisowych Legia Warszawa przy ul. Myśliwieckiej 4A, we współpracy z Legia Tenis&Golf, Legia Warszawa S.A. oraz Lexus Polska. Pandemia pokrzyżowała nam plany związane z zabawą choinkową, która po raz pierwszy od niepamiętnych lat nie mogła się odbyć w karnawale. Dopiero stopniowe znoszenie restrykcji w czerwcu oraz możliwość szczepień izbowych skłoniły nas do zorganizowania wydarzenia plenerowego.

Korty tenisowe Legia Warszawa to duży teren sportowy z 10 boiskami do tenisa i historycznymi trybunami. Do naszej dyspozycji przez cały dzień będzie także sala treningowa oraz sala na zajęcia jogi. W przypadku przelotnych opadów deszczu przeniesiemy zajęcia dla dzieci na zadaszoną trybunę stadionu tenisowego.

Dla dzieci przewidziane będą treningi tenisowe z instruktorami a także liczne zabawy np. taniec dla tych którzy w tenisa nie grają. Prośba o przybycie w strojach sportowych. Mile widziany kolor biały jak na trwającym właśnie wielkim szlemie na Wimbledonie. Aby poczuć atmosferę wielkiego tenisa dorosłych zapraszamy na prosecco oraz truskawki z bitą śmietną. W przerwach między treningami serwowana będzie pizza.

Dla dorosłych mamy zarezerwowane 4 korty na których planujemy treningi i gry z trenerami a ok. godz. 13:30 przewidujemy pokazowy mecz mikstowy z udziałem naszych najlepszych izbowych tenisistek adw. Marty Sołtys oraz adw. in spe Katarzyny Kalety. Dla chętnych z myślą o Paniach zaplanowaliśmy także zajęcia z jogi.

O godz. 15:00 zapraszamy do klubowego lobby na wspólne oglądanie finału Wimbledonu.

Wstęp wolny dla adwokatów, aplikantów adwokackich oraz ich rodzin. Prosimy o zabranie legitymacji adwokackiej lub aplikanta adwokackiego.

Obowiązuje zapisy mailowe: komisjaintegracji.ora@gmail.com, z prośba o podanie wieku dzieci oraz informację czy dziecko już gra w tenisa. Dla każdego z dzieci pakiet startowy ufundowany przez Legia Warszawa oraz Lexus Polska oraz pamiątkowy medal.

Szczegółowy harmonogram: Harmonogram Adwokacki Piknik Tenisowy Legia

 

Z pozdrowieniami,

Komitet Organizacyjny

Adw. Monika Rajska, Przewodnicząca Komisji Integracji Kultury i Sportu

Adw. Anisa Gnacikowska, Członkini Naczelnej Rady Adwokackiej, Honorowa Członkini Komisji

Adw. Karolina Gagacka, Członek Komisji