01.08.2019 / Sport

Majówka 2020, wyjazd do Gruzja i Armenii z ORA w Kielcach i NRA.

Okręgowa Rada Adwokacka w Kielcach oraz Komisja Integracji Środowiskowej, Kultury Sportu i Turystyki NRA zachęcają do wzięcia udziału w wyjątkowym wyjeździe organizowanym na przełomie kwietnia i maja 2020 r. 

ARMENIA I GRUZJA

SUPRA NA KAUKAZIE I RELAKS W BATUMI  

W imieniu Okręgowej Rady Adwokackiej w Kielcach i Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury Sportu i Turystyki NRA mamy przyjemność zaprosić Koleżanki i Kolegów adwokatów wraz z osobami bliskimi na wycieczkę:

GRUZJA I ARMENIA – KSIĘŻNICZKI KAUKAZU –  w dniach 28.04-10.05.2020 roku. Będziemy eksplorować góry Kaukazu, plaże Batumi, kamienne prehistoryczne miasta, ormiańskie Kościoły liczące XV wieków…..

W programie jest wszystko, co jest warte zobaczenia w tej części świata, a zatem:  wspaniała dzika Kaukaska przyroda, megalityczne kamienne miasto, nowoczesne i dizajnerskie Tbilisi i szalenie ciekawy Erywań. Będziemy w najstarszym Państwie chrześcijańskim na świecie, nad jednym z najwyżej położonych jezior świata, a także na plażach słynnego Batumi, o którym śpiewały Filipinki. Kaukaz będziemy eksplorować w części samochodami 4×4, docierając aż do Wąwozu Darialskiego na Gruzińskiej Drodze Wojennej. Także kuchnia będzie bardzo ciekawa, bowiem Gruzja jest najstarszym regionem winnym na świecie. Skosztujemy chinkali i chaczapuri i churcheli. Urządzimy wspaniałą suprę (biesiadę gruzińską) podczas której toasty będzie wznosił Tamada.  Czeka nas niezapomniana podróż.

Wszystkie potrzebne szczegóły znajdą Państwo na stronie Okręgowej Rady Adwokackiej w Kielcach.

Mamy nadzieję, że ta niestandardowa oferta wyjazdu do Armenii i Gruzji spotka się  z życzliwym zainteresowaniem ze strony Państwa i wspólnym udziałem w tej niezwykłej podróży.

Serdecznie zapraszamy!

Adw. Jerzy Zięba, Dziekan ORA w Kielcach (koordynator organizacji wycieczki)

Adw. Stanisław Estreich, Przewodniczący Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki NRA