06.07.2018 / Sport

Spartakiada Prawników – dofinansowanie dla członków Izby Adwokackiej w Warszawie

W imieniu organizatorów XXIX Ogólnopolskiej Spartakiady Prawników informujemy, że termin zapisów upływa 31 lipca 2018 r. Tegoroczna edycja największej imprezy sportowej prawników w Polsce odbędzie się w dn. 12-16 września br. w Opolu.

Zawody sportowe odbywać się będą na kilku arenach sportowych m.in. w Hali Okręglak przy ul. Oleskiej 70, na Kortach tenisowych przy ul. Oleskiej 51, na Stadionie Lekkoatletycznym przy ul. Sosnowskiego 12 oraz w kompleksie Wodna Nuta przy ul. Prószkowskiej 96.

Wpisowe wraz z zakwaterowaniem wynosi – w zależności od wybranej opcji: 950 zł brutto – pakiet standard (z noclegiem w 2 albo 3-osobowym pokoju w akademiku z pełnym wyżywieniem, pakietem startowym, ubezpieczeniem NWW oraz udziałem w organizowanych imprezach sportowych) albo 1400 zł brutto – pakiet gold (z noclegiem w hotelu 3 albo 4-gwiazdowym, pełnym wyżywieniem, pakietem startowym, ubezpieczeniem NNW oraz udziałem w organizowanych imprezach sportowych). Przy zakwaterowaniu własnym wpisowe wynosi 720 zł (pakiet simple, który obejmuje obiady i kolacje, pakiet startowy, ubezpieczenie NWW oraz udział w organizowanych imprezach sportowych). Wszystkie informacje na temat pakietów zawarte zostały na stronie: http://spartakiada2018.opole.pl/zgloszenia-2/.

Zgłoszenia zarówno indywidualne jak i drużynowe przyjmowane są przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www http://spartakiada2018.opole.pl/. Informacje dostępne są także na oficjalnym profilu na Facebook’u. Pytania do organizatorów można kierować na email: info@spartakiada2018.opole.pl 

Podobnie jak w latach ubiegłych, Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie przewidziała dofinansowanie dla członków naszej Izby, w wysokości 200 zł dla adwokatów oraz 300 zł dla aplikantów adwokackich.  Liczba osób, które otrzymają dofinansowanie jest ograniczona. Decydować będzie kolejność zgłoszeń oraz dzień dokonania wpłaty na konto organizatora Spartakiady. Z dofinansowania mogą skorzystać jedynie członkowie Izby którzy NIE zalegają z opłatami w dniu dokonania wpłaty.

Potwierdzenia wpłaty wraz z wnioskiem o dofinansowanie zawierającym także informację o wybranym pakiecie należy przesłać na adres email Biura Rady: ora.warszawa@adwokatura.pl.

Wpłat należy dokonywać po odliczeniu wartości dofinansowania z uwzględnieniem wybranego pakietu np. wybierając opcję standard przez adwokatów do zapłaty pozostaje 750 zł, a w przypadku aplikantów adwokackich 650 zł (opcja gold odpowiednio 1200 zł i 1100 zł).

Dane do przelewu: 
Bank Spółdzielczy w Leśnicy
53890700082012750060190012
W tytule przelewu należy wskazać: SPARTAKIADA PRAWNIKÓW 2018 oraz swoje imię i nazwisko.

Koordynatorami izbowej reprezentacji w tym roku będzie adw. Marta Tomkiewicz, email: marta.tomkiewicz@adwokatura.pl oraz adw. Piotr Karczewski, email: bdgconsulting@gmail.com.

Szczególnie poszukiwani są w tym roku chętni do sztafety pływackiej.

Z koleżeńskim pozdrowieniami,
Adw. Monika Rajska, Przewodnicząca Komisji
Adw. Marta Tomkiewicz, Członek Komisji
Adw. Piotr Karczewski