06.08.2021 / Sport

Pakiety sportowe MEDICOVER SPORT 

Komisja Integracji Kultury i Sportu przedstawia ofertę Pakietów Sportowych MEDICOVER SPORT. Jest to kontynuacja wcześniejszej współpracy z OK SYSTEM, z której w poprzednich latach skorzystało ponad 200 osób z naszej Izby. Mamy nadzieje, że nowa oferta będzie bardziej atrakcyjna pod kątem cenowym jak i większego wyboru obiektów sportowych. Firma Medicover już od 2019 roku jest operatorem sportowych programów benefitowych po przejęciu większościowego udziału w OK System.

UWAGA: Z pakietów mogą korzystać jedynie adwokaci i aplikanci adwokaccy, którzy są członkami Izby Adwokackiej w Warszawie i nie zalegają z opłatami na rzecz Samorządu.

Pakiety sportowe Medicover Sport zapewniają dostęp do ponad 4 500 obiektów sportowych i rekreacyjnych w całej Polsce. Członkowie naszej izby będą mieli możliwość korzystania m.in. z siłowni, zajęć fitness, sauny, tańca, sztuk walki, basenów, lodowisk, zniżek na korty tenisowe lub do squasha. Korzystać będzie można m.in. z Calypso Fitness Club, Total Fitness, CityFit, Just Gym, Saturn Fitness, Fitness Platinium, Smart Gym, Xtreme Fitness, Energy Fitness i wielu innych. Pakiety Medicover Sport uprawniają także do zniżek w kinach Cinema City, Helios i Multikino.

Ceny i rodzaje pakietów GO FIT: 

Pakiety dla adwokatów i aplikantów Izby warszawskiej Cena
GO FIT 2 x w tygodniu 59 zł/mies.
GO FIT OPEN 1 x dziennie 109 zł/mies.
GO FIT OPEN bez limitu 149 zł/mies.
Pakiety dla osób towarzyszących i dzieci Cena
GO FIT 2 x w tygodniu 119 zł/mies.
GO FIT 3 x w tygodniu 139zł/mies.
Pakiet basenowy dla dzieci 

AQUA OPEN x 1 raz dziennie

39 zł/mies.
Pakiet JUNIOR OPEN 1 x dziennie

(umożliwiający korzystanie z zajęć tanecznych, karate, judo, parku trampolin, lodowisk oraz innych atrakcji)

79 zł/mies.

 

Zapisów należy dokonywać od 1. do 15. dnia każdego miesiąca. Abonamenty uruchamiane są 1. dnia kolejnego miesiąca zgodnie z cyklem rozliczeniowym Medicover Sport. Minimalny okres abonamentu to 3 miesiące. 

Polecamy korzystanie z aplikacji mobilnej, która ułatwia rejestrację wejść do obiektów sportowych.

Wszelkie pytania należy kierować do Biura Obsługi Klienta: tel. 22 290 80 70 oraz e-mail: bok@medicoversport.pl

W przypadku braku uzyskania informacji prosimy o kontakt z Panią Natalią Wicik z biura ORA, email: natalia.wicik@ora-warszawa.com.pl

OFERTA

Link aktywacyjny dostępny jest w zakładce Dla Członków Izby/Program Partnerski:

https://www.ora-warszawa.com.pl/program-partnerski-izby-adwokackiej-w-warszawie-znizki-specjalne-oferty-oferty-preferencyjne-partnerzy/

Oferta będzie stanowiła część programu partnerskiego, nad którym prace rozpoczyna Komisja ds. Wsparcia w Wykonywaniu Zawodu.

Adw. Monika Rajska, Przewodnicząca Komisji Integracji Kultury i Sportu

Adw. Karolina Gagacka, Członek Komisji Integracji Kultury i Sportu