Turniej Wiedzy Aplikanta

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marity Dybowskiej-Dubois nawiąże współpracę̨ z aplikantem adwokackim I lub II roku

Zakres obowiązków:

  • analiza faktyczna i prawna akt spraw,
  • przygotowywanie projektów pism procesowych w sprawach karnych,
  • udział w rozprawach sądowych,
  • kontakt z sądami, prokuraturą i innymi organami,
  • wsparcie merytoryczne i organizacyjne adwokatów.

Wymagania:

  • aplikant adwokacki I lub II roku,
  • pracowitość́, rzetelność́, terminowość́,
  • doskonała organizacja pracy własnej,
  • samodzielność́ i decyzyjność́,
  • wiedza z zakresu prawa karnego materialnego i procesowego,
  • bardzo dobra obsługa komputera, w tym programów prawniczych,
  • prawo jazdy kat. B (wymóg konieczny),
  • mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii o profilu karnistycznym.

Oferujemy:

  • możliwość́ rozwoju i należytego przygotowania do wykonywania zawodu adwokata,
  • stabilne warunki pracy,
  • przyjazne środowisko i atmosferę̨ pracy.

CV wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować́ na adres e-mail: rborun@lms.waw.pl

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się̨ z wybranymi kandydatami.