19.10.2018 / Sport

Drużyna Adwokacka na 30.Biegu Niepodległości – informacje organizacyjne

Komisja Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu informuje, że do Drużyny Izby Adwokackiej, w 30. Biegu Niepodległości w dniu 11 listopada 2018 roku (dystans 10 km) zgłosiło się 70 osób.


Tradycyjnie, każdy adwokat/aplikant adwokacki weźmie udział w Drużynie otrzyma pamiątkowy dyplom, a najlepsze trzy czasy w naszej drużynie wśród kobiet i mężczyzn zostaną nagrodzone pucharami oraz komentarzami ufundowanymi przez Wydawnictwo C.H. BECK. Wręczenie nagród będzie miało miejsce w innym terminie.


Podobnie jak w latach ubiegłych wraz z Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie zostanie ustawiona wspólna STREFA MECENASA tj. namiot obok trasy Biegu Niepodległości, w którym serwowane będą ciepłe napoje. Namiot oznaczony będzie flagami Izby Adwokackiej oraz OIRP.

Osoby który zostały zapisane na bieg bardzo prosimy o jak najszybsze dokonywanie wpłat na konto Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA nr 83 1030 1508 0000 0005 5084 6055. W tytule przelewu OBOWIĄZKOWO należy podać: imię, nazwisko, rok urodzenia Uczestnika, miasto zamieszkania, Izba Adwokacka.

Opłata wynosi:
od dnia 6 października br. do dnia 3 listopada br. włącznie – 50 zł, od dnia 4 listopada br. do 11 listopada br. – 60 zł.

Odbiór pakietów dla zawodników z Warszawy od dnia 15 października br. do dnia 09 listopada br. w godzinach pracy biura zawodów. Odbiór pakietów dla zawodników spoza Warszawy od dnia 15 października br. do dnia 11 listopada br. w godzinach pracy biura zawodów. Biuro zawodów i punkt wydawania pakietów startowych od 15 października do 9 listopada 2018 roku będzie mieścić się w Sali im. Stefana Kisielewskiego w Pałacu Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, wejście od strony ul. Marszałkowskiej.

W dniu 10 i 11 listopada 2018 roku biuro zawodów i punkt wydawania pakietów startowych czynny będzie w Zespole Szkół Poligraficznych im. Józefa Piłsudskiego ul. Stawki 14 / wejście od Al. Jana Pawła II.

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa bardzo prosimy o powiadomienie adw. Anny Karoliny Malinowskiej ponieważ są osoby na liście rezerwowej.

Wszelkie informacje na temat trasy oraz stref startowych znajdują się pod poniższym linkiem:
https://aktywnawarszawa.waw.pl/pl/imprezy-sportowe/bieg-niepodleglosci/biuro-zawodow/regulamin

Adw. Monika Rajska – Przewodnicząca Komisji Integracji Środowiskowej
Adw. Anna Karolina Malinowska – Sekcja Biegowa
Adw. Joanna Tkaczyk – członek Komisji
Adw. Magdalena Niegierewicz – członek Komisji