19.10.2018 / Sport

Czwarta edycja Otwartych Mistrzostw Polski Adwokatury w Siatkówce

Czwarta edycja Otwartych Mistrzostw Polski Adwokatury w Siatkówce odbędzie się dn. 16-18 listopada w Ośrodku Olimpijskim i Ośrodku Sportu i Rekreacji KOLNA w Krakowie. 

Impreza jest organizowana przez Komisję Integracji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej przy współpracy z Krakowską Izbą Adwokacką oraz pod patronatem Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Rozgrywki są otwarte dla  kobiecych i męskich drużyn adwokatów i aplikantów adwokackich, a także innych prawników profesjonalistów: sędziów, asystentów sędziów i referendarzy, prokuratorów, radców prawnych, radców prokuratorii, notariuszy i komorników oraz aplikantów w tych zawodach. Drużyna, która dotrze najwyżej w rozgrywkach na pierwszym etapie, zdobędzie tytuł Mistrza Polski Adwokatury w Siatkówce, zaś drużyna która w finale wygra cały turniej zdobędzie Puchar Prezesa PZPS.

Organizatorem wydarzenia jest adw. Aurelia Koksztys-Łuć, a koordynatorem adwokat Bartosz Łuć. Ewentualne pytania w sprawie Mistrzostw prosimy kierować na email zgloszenie@togavolleyball.pl.

Drużyna powinna być zgłoszona do 20 października 2018 r. ze wskazaniem składu, grupy zawodowej którą dany zawodnik reprezentuje oraz adresem email.

Członkowie naszej Izby grający w drużynach adwokacko-radcowskich tworzonych wspólnie z OIRP Warszawa opłacają wpisowe w obniżonej wysokości 350 zl, które obejmuje dwa noclegi, wyżywienie oraz udział w uroczystej kolacji.   Liczba miejsc z niższym wpisowym dla członków naszej Izby ograniczona jest do 10 osób.  Decyduje kolejność wpłat. Każdy z uczestników, który jest zainteresowany udziałem w drużynie zobowiązany jest wysłać wniosek do adw. Marty Tomkiewicz wraz z potwierdzeniem wpłaty, email: marta.tomkiewicz@adwokatura.pl.

Reprezentanci ORA otrzymają koszulki z logo Izby.

Więcej informacji o wydarzeniu:

http://togavolleyball.pl/

Aktualności:

https://www.facebook.com/events/314571065969320/

adw. Monika Rajska, Przewodnicząca Komisji

adw. Marta Tomkiewicz, Członek Komisji, Kapitan Reprezentacji Siatkarskiej ORA Warszawa