05.06.2019 / Sport

41. Mistrzostwa Polski Adwokatów w tenisie już 20-22 czerwca br. w Warszawie

Komitet Organizacyjny zaprasza do udziału w 41. Mistrzostwach Polski Adwokatów w Tenisie, które odbędą się w dn. 20–22 czerwca w Warszawie na kortach Klubu Sportowego Warszawianka.

Tegoroczna edycja Mistrzostw która przez kilka tygodni była pod znakiem zapytania odbędzie się ostatecznie w stolicy dzięki staraniom i oddolnej inicjatywie adw. Jarosława Kowalewskiego i adw. Piotra Dobrzanskiego.

Naczelna Rada Adwokacka oraz Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie objęły to wydarzenie swoim patronatem.

Turniej zostanie rozegrany na kortach o nawierzchni ziemnej (Clay). Zawody rozpoczną się od losowania gier, które odbędzie się w środę, dn. 19 czerwca 2019 r. o godzinie 19:00 w restauracji @4Czwarte, ul. Piaseczyńska 71 (dolne korty Warszawianki).

Oficjalne rozpoczęcie Mistrzostw wyznaczono na godzinę 9:30 w dniu 20 czerwca 2019 r. na kortach tenisowych Klubu Sportowego Warszawianka, Warszawa ul. Piaseczyńska 71.

Turniej odbędzie się w następujących kategoriach:

PANIE
• gra pojedyncza / kategoria open oraz 40+
• gra podwójna

PANOWIE
• gra pojedyncza – kategoria open
• kategoria 35+
• kategoria 45+
• kategoria 55+
• kategoria 65+
• gra podwójna / kategoria 80+ suma wieku obydwu partnerów

KATEGORIE DODATKOWE
• turniej mikst w kategorii open
• turniej pocieszenia
• turniej gości
• turniej VIP (dla sponsorów i patronów Mistrzostw)

Organizator może podjąć decyzję o odwołaniu lub połączeniu niektórych kategorii w zależności od liczby zgłoszeń uczestników. Zawody zostaną rozegrane w oparciu o zasady opisane w Regulaminie Turniejowym Polskiego Związku Tenisowego zamieszczony na stronie internetowej Związku.

Każdy z uczestników biorących udział w turnieju zobowiązany jest do złożenia oświadczenia o braku przeciwskazań zdrowotnych do gry w tenisa oraz o udziale w Mistrzostwach Polski Adwokatów na własne ryzyko i odpowiedzialność. Oświadczenie znajduje się w formularzu zgłoszeniowym.

Ubezpieczeniea od zdarzeń losowych związanych z turniejem uczestnicy dokonują we własnym zakresie.

W turnieju mogą wziąć udział adwokaci i aplikanci adwokaccy oraz najbliżsi uczestników, o ile spełniają kryteria określone we wskazanych kategoriach turniejowych.

Zgłoszeń należy dokonywać na formularzu zgłoszeń w nieprzekraczalnym terminie do 7 czerwca 2019 r. na adres e-mail: joanna@amazing.pl (w temacie wiadomości należy wpisać: „MISTRZOSTWA ADWOKATÓW W TENISIE”, lub pisemnie na adres: Amazing, ul. Piaseczyńska 71, 00-765 Warszawa

Wpisowe wynosi:
450 zł / adwokaci
300 zł / aplikanci adwokaccy i obejmuje udział w grach oraz udział w imprezach towarzyszących dla wszystkich uczestników niezależnie od udziału w grach.

Wpisowe nie obejmuje kosztów zakwaterowania, które uczestnicy ponoszą we własnym zakresie, dokonując rezerwacji pokoi hotelowych samodzielnie. Hotelem partnerskim jest Best Western Hotel Portos ok. 3 km od kortów. Rezerwacji nalezy dokonywać telefonicznie +48 22 207 60 00 lub mailowo hotel@bwportos.pl podjąc hasło na hasło: „ADWOKAT TENIS”. Cena pokoju 2-osobowego wynosi 220 zł za dobę. Niższe ceny są dostępne w hotelach Aramis i Atos w tym samym kompleksie.

Wpisowe należy uiścić przelewem na rachunek bankowy: Numer konta Amazing 85 1950 0001 2006 0047 0857 0002
Amazing S.C., ul. Olszowa 15, 05-400 Otwock z dopiskiem „MISTRZOSTWA ADWOKATÓW W TENISIE” . W tytule przelewu proszę podać imiona i nazwiska wszystkich osób, których przelew dotyczy.

W przypadku niedokonania przelewu istnieje możliwość wpłaty gotówkowej w dniu losowania, jednakże kwota wpisowego płaconego gotówką wynosi 500 zł dla adwokatów oraz 350 zł dla aplikantów adwokackich.

Szczegółowy program oraz wszystkie opcje hotelowe dostępne na stronie:
http://www.adwokatura.pl/integracja/41-mistrzostwa-polski-adwokatow-w-tenisie-w-warszawie/

Komitet Organizacyjny:
adw Jarosław Kowalewski i adw Piotr Dobrzański

PARTNERZY
Lexus Polska / Amazing.pl / Wydawnictwo C.H.Beck / Wolters Kluwer / Best Western Hotel Portos / Polski Związek Tenisowy