30.06.2022 / Sport

Skorzystaj już od 1 lipca br. z karty Multisport i Multilife dla adwokatów i aplikantów adwokackich – trwa rejestracja

Naczelna Rada Adwokacka podpisała umowę z Benefit Systems, na podstawie której od 1 lipca 2022 r. adwokaci i aplikanci adwokaccy zostaną włączeni do Programu Korzyści Pracowniczych Multisport i Programu Multilife. Przypominamy jednocześnie, iż niezależnie od w/w propozycji Naczelnej Rady Adwokackiej cały czas dla członków naszej izby dostępna jest oferta Pakietów Sportowych MEDICOVER SPORT.

Z Programu Korzyści Pracowniczych Multisport korzystać będą mogli adwokaci i aplikanci adwokaccy, zaś z Programu Korzyści Multilife – adwokat lub aplikant adwokacki plus jedna osoba towarzysząca.

Aktywny jest już link do rejestracji dla adwokatów i aplikantów adwokackich, którzy chcą skorzystać z programów Multilife i Multisport na warunkach wynegocjowanych przez Naczelną Radę Adwokacką.

Z programów będzie można korzystać od 1 lipca br., ale rejestracji oraz wyboru dogodnego dla siebie programu można dokonać już teraz.

Poniżej link do rejestracji adwokatów i aplikantów adwokackich – w trakcie rejestracji potrzebny będzie numer wpisu na listę adwokacką lub aplikancką.

https://www.emultisport.pl/register-user/54643

UWAGA: numer przy linku konieczny jest do właściwego logowana.

Dodatkowo szczegóły oferty Benefit Systems są dostępne w Panelu Adwokata, po zalogowaniu!

Umowę z Benefit System podpisali adw. Przemysław Rosati, prezes NRA oraz adw. Bartosz Grohman, sekretarz NRA. W negocjowaniu warunków umowy aktywnie uczestniczyli aplikanci adwokaccy: Arkadiusz Matysiak, Jolanta Kajfasz i Jan Wojcieszek.

Więcej o Benefit Systems na stronie https://www.benefitsystems.pl/

Odbiór kart jest możliwy wyłącznie osobiście lub na podstawie pisemnego upoważnienia, po otrzymaniu mailem potwierdzenia, że karta jest przygotowana do odbioru:

– adwokaci i prawnicy zagraniczni w biurze podawczym Biura ORA w Warszawie Al. Ujazdowskie 49 w godz. 9.00 – 17.00

– aplikanci w Dziale Szkolenia Aplikantów ul. Bobrowiecka 9 budynek A1 w godz. 8.00 – 16.00